Sport w TV: sobota – 4 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 11. kolejka:  BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM


07:55 Chinese Super League – 30. kolejka: GUANGZHOU EVERGRANDE TAOBAO FC – TIANJIN QUANJIAN FC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:15
NICE 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD 
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Tomasz Włodarczyk

12:30 
NICE 1. Liga – 16. kolejka: ODRA OPOLE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HD 
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)

12:55 2. Bundesliga – 13. kolejka: UNION BERLIN – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55 
La Liga Santander – 11. kolejka: VALENCIA CF – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Mitrut

12:55 Bundesliga Kobiet – 7. kolejka: SC FREIBURG – VFL WOLFSBURG na żywo


13:00 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: KORONA KIELCE – ŚLĄSK WROCŁAW premiera.200

Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Reporter: Grzegorz Milko


13:25 
Premier League – 11. kolejka: STOKE CITY – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:30
Premier League Wales – 12. kolejka: CARDIFF METROPOLITAN – CARMARTHERna żywo


14:25
Film Dokumentalny: JAKUB RZEŹNICZAK – WSZYSTKIE STRONY BAKU premiera.200
CANAL+ Sport HD

15:10 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporter: Paulina Bojarska, Filip Surma

15:00 
Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:15 Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200


15:15
Dywizja 2 – 14. kolejka: 1.FK PRIBRAM – SLEZSKY FC OPAVA na żywo


15:25 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA PŁOCK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25 Bundesliga – 11. kolejka: SC FREIBURG  – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 11. kolejka: RB LEIPZIG – HANNOVER 96  na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:55 
Premier League – 11. kolejka: SWANSEA CITY – BRIGHTON&HOVE ALBION na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

15:55 
Tipico Bundesliga – 14. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

16:10
La Liga Santander – 11. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55
Ligue 1 Conforama – 12. kolejka: ANGERS SCO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

17:30 
Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Artur Wichniarek, Tomasz Urban (z Dortmundu)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporter: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA KRAKÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

18:00 1.Liga – 13. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – SK SIGMA OLOMOUC na żywo


18:25 
Bundesliga – 11. kolejka:  BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla

Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Dortmundu)

18:25 
Tipico Bundesliga – 14. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

18:25 
Premier League – 11. kolejka: WEST HAM UNITED – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

19:55
Ligue 1 Conforama – 12. kolejka: AS MONACO – EA GUINGAMP na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Zabrza)

20:30 
La Liga Santander – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 11. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Dominik Guziak – Marcin Gazda

20:40 
Serie A – 12. kolejka: GENOA CFC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:45 
Tipico Bundesliga – 14. kolejka: FC FLYEALARM ADMIRA – RZ PELLETS WAC premiera.200

Komentarz: Julian Kowalski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:15 
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


14:00 Grand Prix Gold Series – Bitburgerbadminton Open, Saarbrucken, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


20:00 Gala Boksu, Monte Carlo, Monako: AGIT KABAYEL – DERECK CHISORA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

22:00 Gala Boksu, Monachium, Niemcy: CHRISTINA HAMMER – GIFTY AMANUA ANKRAH na żywo


17:00 NCAA – 10. kolejka: TEXAS A&M AGGIES – AUBURN TIGERS na żywo


12:30 PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

21:30 PGA Tour – Shiners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


01:30 NHL: EDMONTON OILERS – NEW JERSEY DEVILS  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


15:00 Agravis-Cup 2017: ZAWODY na żywo


06:15 Tour of Hainan: ETAP 8 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

08:00 
Saitama Criterium, Japonia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński, Bogusław Solecki

18:00
Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny, Sławomir Kwiatkowski


13:00 KBSL – 5. kolejka: GALATASARAY – YAKIN DOGU UNIV. na żywo


12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – DARUSSAFAKA BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: D.I BUYUKCEKMECE – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo


20:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: ESKISEHIR BASKET – GALATASARAY ODEBANK premiera.200

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MEMPHIS GRIZZLIES na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


07:20 ISU Puchar Świata – Cup of China, Pekin, Chiny: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(o 15:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

09:30
 
ISU Puchar Świata – Cup of China, Pekin, Chiny: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński
11:30 
ISU Puchar Świata – Cup of China, Pekin, Chiny: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
13:45
ISU Puchar Świata – Cup of China, Pekin, Chiny: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa D: MOTOR ZAPOROŻE – BESIKTAS MOGAZ HT premiera.200

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński


14:00 Guinness Pro14 – 8. kolejka: SOUTHERN KINGS – ULSTER na żywo
Eurosport Player

14:30
World Cup Rugby League, Sydney, Australia – grupa A: ANGLIA – LIBAN premiera.200


18:30 
Guinness Pro14 – 8. kolejka: EDINBURGH – OSPREYS RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 
Guinness Pro14 – 8. kolejka: CARDIFF BLUES – ZABRE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 
Guinness Pro14 – 8. kolejka: CONNACHT RUGBY – CHEETAHS RUGBY na żywo
Eurosport Player


20:00 World Series of Darts Finals, Glasgow, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo


15:00 Vestel Venus Women League – 6. kolejka: HALKBANK ANKARA – BEYLIKDUZU VOLEYBOL na żywo


20:20 Serie A1 – 4. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – FOPPAPEDRETTI BERGAMO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Żelisław Żyżyński – Milena Radecka


14:45 Plusliga – 8. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz


07:00 International Championship, Daqing, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 MMA Bellator 186: RYAN BADER – LINTON VASSEL na żywo

Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak


14:00  ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 1/2 Finału: FILIP KRAJINOVIC – JOHN ISNER na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:30
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 1/2 Finału: JULIEN BENNETEAU – JACK SOCK na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


14:30 ITV Racing, Ascot, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


17:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40
 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie