Sport w TV: sobota 4 – Maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga EA Sports – 34. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA

11:53 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: RADUNIA STĘŻYCA – WISŁA PUŁAWY 


12:50 2.Bundesliga – 32. kolejka: GREUTHER FÜRTH – EINTRACHT BRUNSZWIK 


12:50 2.Bundesliga – 32. kolejka: HANSA ROSTOCK – KARLSRUHER SC 


12:55 Premier League – 36. kolejka: STUDIO 
*(również o 15:30 i 18:00)

Studio: Piotr Domagała – Marcin Wasilewski, Piotr Żelazny
Reporter: Mateusz Michałowski (Londyn)

13:25 Sky Bet Championship – 46. kolejka: BIRMINGHAM CITY – NORWICH CITY 


13:25 Sky Bet Championship – 46. kolejka: IPSWICH TOWN – HUDDERSFIELD 

Komentarz: Bartosz Budnik – Mikołaj Kamiński

13:25 Sky Bet Championship – 46. kolejka: LEEDS UNITED – SOUTHAMPTON 

Komentarz: Dawid Szymczak

13:25 Premier League – 36. kolejka: ARSENAL FC – AFC BOURNEMOUTH 

Komentarz w Canal+/Viaplay: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

13:25 Premier League – 36. kolejka: ARSENAL FC – AFC BOURNEMOUTH – GAME MODE 

Komentarz w Canal+/Viaplay: Andrzej Twarowski – Michał Gutka 

13:25 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: LECH II POZNAŃ – KKS KALISZ 

Komentarz: Aleksander Roj – Robert Podoliński (z Wronek) 

13:55 LaLiga EA Sports – 34. kolejka: REAL SOCIEDAD – UD LAS PALMAS 

Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda 

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Remigiusz Kula – Marcin Flis (z Łodzi)
Reporter: Remigiusz Kula  


14:50 Fortuna 1.Liga – 31. kolejka: RESOVIA – MIEDŹ LEGNICA 

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Marcin Kaczmarek 

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz:  Michał Mitrut – Wojciech Jagoda (z Łodzi) 

15:00 Bundesliga – 32. kolejka: STUDIO 

Studio: Marika Górecka – Tomasz Urban, Marcin Borzęcki
Reporter: Artur Wichniarek

15:00 Slovenian Football – 34. kolejka: NK ALUMINIJ – NK BRAVO 

Komentarz: Adam Kotleszka 

15:20 Bundesliga – 32. kolejka: GOAL ARENA 

Moderatorzy: Mateusz Juza – Kamil Kania 

15:20 Bundesliga – 32. kolejka: VFB STUTTGART – BAYERN MÜNCHEN 

Komentarz: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz 

15:20 Bundesliga – 32. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC AUGSBURG 

Komentarz: Dawid Król – Tomasz Urban 

15:20 Bundesliga – 32. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA M’GLADBACH 

Komentarz: Dominik Wardzichowski – Piotr Majchrzak 

15:20 Bundesliga – 32. kolejka: VFL WOLFSBURG – SV DARMSTADT 

Komentarz: Piotr Chłystek – Mateusz Skwierawski 

15:30 LaLiga EA Sports – 34. kolejka: STUDIO 
*(również o 18:15)

Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Krzysztof Rot 

15:55 Premier League – 36. kolejka: BRENTFORD FC – FULHAM FC 

Komentarz:  Adam Delimat – Jarosław Koliński 

15:55 Premier League – 36. kolejka: MULTILIGA 


15:55 Premier League – 36. kolejka: BURNLEY FC – NEWCASTLE UNITED 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Wojciech Piela 

15:55 Premier League – 36. kolejka: SHEFFIELD UNITED – NOTTINGHAM FOREST 

Komentarz: Tomasz Górski – Michał Borkowski 

16:10 LaLiga EA Sports – 34. kolejka: REAL MADRYT – CÁDIZ CF 

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Adrian Gątarek 

16:53 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – HUTNIK KRAKÓW 


16:55 Ligue 1 Uber Eats– 32. kolejka: AS MONACO – CLERMONT FOOT 

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula 

17:10 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Piotr Bugajny – Igor Orlikowski (z Lubina)
Reporter: Piotr Bugajny 

17:20 Fortuna 1.Liga – 31. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GKS TYCHY 
Polsat Sport 1
Komentarz: Piotr Przybysz – Adrian Stawski (z Gdańska)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska 

17:23 eWinner 2 Liga – 31. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – STAL STALOWA WOLA 

Komentarz: Maciej Piotrowski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Flashscore: Maciej Skomarowski 

17:55 Fortuna:Liga – grupa mistrzowska, 1, kolejka: SLAVIA PRAGA – BANIK OSTRAWA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio 

17:55 Serie A TIM – 33. kolejka: AC MONZA – SS LAZIO 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

18:20 Bundesliga – 32. kolejka: FC KÖLN – SC FREIBURG 

Komentarz: Dawid Król – Marcin Borzęcki 

18:25 Premier League – 36. kolejka: MANCHESTER CITY – WOLVERHAMPTON 

Komentarz w Canal+/Viaplay: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski
Komentarz w Flashscore: Paweł Garbacz 

18:25 LaLiga EA Sports – 34. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała 

18:55 Liga Portugal Betclic – 32. kolejka: SPORTING CP – PORTIMONENSE SC 

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński 

19:00 Magazyn LIGI EUROPY I LIGI KONFERENCJI EUROPY 


19:40 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jan Kałucki – Krystian Getinger (z Mielca)
Reporter: Jan Kałucki 

19:50 Fortuna 1.Liga – 31. kolejka: GKS KATOWICE – STAL RZESZÓW 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski 

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 31. kolejka: STAL MIELEC – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz w Canal+:  Piotr Glamowski – Mateusz Rokuszewski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Antoni Malinowski 

19:55 Saudi Pro League – 30. kolejka: AL NASSR – AL WEHDA 

Komentarz: Mateusz Stefanik – Roman Kołtoń 

20:00 Serie A TIM – 33. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:40)

Studio: Mikołaj Kruk – Mateusz Janiak, Marcin Długosz 

20:20 2.Bundesliga – 32. kolejka: FC KAISERSLAUTERN – FC MAGDEBURG 

Komentarz: Kamil Kania 

20:40 Serie A TIM – 33. kolejka: US SASSUOLO – INTER MEDIOLAN 

Komentarz: Eryk Szpruch – Piotr Czachowski  

20:40 League One – baraże, 1/2 finału: OXFORD UNITED – PETERBOROUGH 

Komentarz: Tomasz Górski  

20:55 LaLiga EA Sports – 34. kolejka: RCD MALLORCA – ATLÉTICO MADRYT 

Komentarz:  Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda 

20:55 Ligue 1 Uber Eats– 32. kolejka: STADE BRESTOIS – FC NANTES 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Michał Świrkula 

21:25 Liga Portugal Betclic – 32. kolejka: GD CHAVES – FC PORTO 

Komentarz: Michał Swierżyński – Jakub Ostrowski 

22:10 Magazyn LIGA+ 

Studio: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow, Michał Trela

22:40 Slovenian Football – 34. kolejka: NK MARIBOR – NK CELJE


23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE 


11:55 Frauen Bundesliga – 20. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – BAYERN MONACHIUM 


12:50 OBOS Dalmasvensskan – 4. kolejka: AIK – NORRKOPING 


12:55 Women’s Super League – 21. kolejka: EVERTON – TOTTENHAM HOTSPUR 


13:55 Frauen Bundesliga – 20. kolejka: HOFFENHEIM – FRANKFURT 


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 4. kolejka: TRELLEBORG – VAXJO


14:55 Gjensidige Kvindeliga – 20. kolejka: BRONDBY IF – KOLDING IF 


14:55 OBOS Dalmasvensskan – 4. kolejka: HAMMARBY – DJURGARDEN


15:00 Puchar Francji – finał: FLEURY 91 – PARIS SAINT-GERMAIN 

Komentarz: Wojciech Nowakowski


00:30 MLB – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PIRATES – COLORADO ROCKIES


04:00 MLB – sezon zasadniczy: LOS ANGELES DODGERS – ATLANTA BRAVES


20:00 MLB – sezon zasadniczy: MINNESOTA TWINS – BOSTON RED SOX


18:00 Bare Knuckle Boxing – BKB 38, Londyn, Wielka Brytania: GALA 


03:00 LIV Golf Invitational, Singapur: RUNDA 2
*(również o 06:05)


19:00 PGA Tour – Byron Nelsson, USA: RUNDA 3


01:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: NASHVILLE PREDATORS – VANCOUVER CANUCKS


04:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – DALLAS STARS


14:30 Magazyn NHL TONIGHT 


10:15 Grand Prix Morbihan kobiet, Francja: WYŚCIG


13:30 UCL World Tour – Giro d’Italia, Włochy: ETAP 1 


03:30 NBA – 1/8 finału: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES CLIPPERS

Komentarz: Bartosz Tomczak – Waldemar Kijanowski  

19:50 Orlen Basket Liga – 1/4 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – PGE SPÓJNIA STARGARD
Polsat Sport 2
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Włocławka)
Reporter: Tomasz Jankowski


20:40 Liga ACB – 32. kolejka: VALENCIA BASKET – JOVENTUT BADALONA 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Jakub Kręcidło 


15:35 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 18:05)

Studio: Sylwia Michałowska – Mariusz Jurkiewicz, Bartosz Jurecki (z Kalisza)
Reporter: Damian Pechman 

15:55 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: KGHM CHROBRY GŁOGÓW – ORLEN WISŁA PŁOCK

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Maciej Wojs (z Kalisza) 

18:25 Puchar Polski, Kalisz, 1/2 finału: ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK – INDUSTRIA KIELCE

Komentarz: Maciej Iwański- Maciej Wojs (z Kalisza) 

20:25 LIQUI Moly Handball Bundesliga – 31. kolejka: RHEIN  NECKAR LOWEN –  HANNOVER BURGDORF 


10:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS8 ARUCAS-FIRGAS 1

Komentarz: Sławomir Szymczak – Krzysztof Woźniak

11:07 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS9 MOYA-VALLESECO 1

Komentarz: Sławomir Szymczak – Krzysztof Woźniak 

12:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS10 SAN MATEO-VALSEQUILLO 1

Komentarz: Sławomir Szymczak – Krzysztof Woźniak  

14:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS11 ARUCAS-FIRGAS 2

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Dachowski 

15:57 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS12 MOYA-VALLESECO 1 2

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Dachowski 

14:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS13 SAN MATEO-VALSEQUILLO 2

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Dachowski


13:25 Rugby Challenge Cup – 1/2 finału: HOLLYWOODBETS SHARKS – ASM CLERMONT AUVERGNE
Polsat Sport 2
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel 

15:55 Rugby Challenge Cup – 1/2 finału: GLOUCESTER RUGBY – BENETTON RUGBY
Polsat Sport 2
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel 

15:55 Rugby Champions Cup – 1/2 finału: LEINSTER RUGBY – NORTHAMPTON SAINTS RUGBY
Polsat Sport 3
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


14:45 Tauron 1.Liga – finał: BBTS BIELSKO-BIAŁA – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport 1
Komentarz: Tomasz Krochmal – Ireneusz Mazur (z Bielsko-Białej) 

20:30 Tauron 1.Liga – finał: BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ – BOGDANKA ARKA CHEŁM
Polsat Sport 1
Komentarz: Adrian Brzozowski – Jakub Bednaruk


08:30 FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16, Brasillia, Brazylia,  faza grupowa, grupa D, 3. kolejka: BRYL/ŁOSIAK – BELLO/BELLO
Polsat Sport 3
Komentarz: Michał Kądzioła 

16:00 FIVB Beach Volleyball Brasilia Pro Tour Elite 16, Brasillia, Brazylia,  1/8 finału: BRYL/ŁOSIAK – EVANS/BUDINGER
Polsat Sport 3
Komentarz: Michał Kądzioła


11:00 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1/2 finału: JAK JONES – STUART BINGHAM
*(również o 19:45 w Eurosporcie 1)


15:15 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1/2 finału: DAVID GILBERT – KYREN WILSON 


17:30 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, finał: STUDIO
*(również o 20:30)

Studio: Żelisław Żyżyński -Klaudia Jans-Ignacik, Dawid Celt
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka (Madryt)

18:30 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, finał: IGA ŚWIĄTEK – ARYNA SABALENKA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Madrytu)


23:00 Kentucky Derby, Louisville, Kentucky, USA: ZAWODY 
Polsat Sport 2
Komentarz: Robert Zieliński – AnnaMaria Sobierajska


11:25 Formuła 4 Italian Championship, Misano: WYŚCIG 1


13:50 Ferrari Challenge Europe – Mugello, Trofeo Pirelli: WYŚCIG 1


14:00 European Le Mans 2024 Le Castellet, 2. runda: KWALIFIKACJE 
*(w przerwie miedzy rajdami Wysp Kanaryjskich, retransmisja o 17:05)

Komentarz: Krzysztof Wożniak

15:00 Ferrari Challenge Europe – Mugello, Coppa Shell: WYŚCIG 1


16:10 Ferrari Challenge Europe – Mugello, Coppa Shell AM: WYŚCIG 1


16:20 F1 Academy – Grand Prix Miami: KWALIFIKACJE


17:30 Formuła 1 – Grand Prix Miami: STUDIO

Studio: Jasiek Olejniczak – Marcin Budkowski, Maciej Jermakow
Analiza: Kamila Kotulska
Reporterka: Aldona Marciniak (Miami) 

17:40 Formuła 4 Italian Championship, Misano: WYŚCIG 2


17:55 Formuła 1 – Grand Prix Miami: SPRINT

Komentarz w Viaplay: Bartosz Budnik – Bartosz Pokrzywiński
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski – Kamil Niewiński
18:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: ONBOARD


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: PITLANE


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TIMING


18:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TRACK POSITIONING


20:00 F1 Academy – Grand Prix Miami: WYŚCIG 1


21:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: STUDIO

Studio: Maciej Jermakow – Marcin Budkowski,  Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński
Analiza: Patryk Sokołowski
Reporterka: Aldona Marciniak (Miami)

21:55 Formuła 1 – Grand Prix Miami: KWALIFIKACJE

Komentarz w Viaplay: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Mateusz Mrówczyński – Artur Różański
22:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: ONBOARD


22:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: PITLANE


22:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TIMING


22:00 Formuła 1 – Grand Prix Miami: TRACK POSITIONING


19:00 Sail GP – Bermuda: DZIEŃ 1 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom