Sport w TV: sobota – 7 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 7. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC BAYERN MONACHIUM 09:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski 10:25 Ekstraliga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 7. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC BAYERN MONACHIUM


09:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski

10:25 Ekstraliga kobiet – 11. kolejka: UKS SMS ŁÓDŹ – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo

Komentarz: Szymon Borczuch

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30
Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla

12:40 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: ODRA OPOLE – GKS JASTRZĘBIE 
Ipla

12:40 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: FC NORYMBERGA – FORTUNA DÜSSELDORF
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:25 Premier League – 8. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch – Mateusz Kirpsza

13:25
Championship – 11. kolejka: FC READING – STOKE CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD HUESCA – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

14:40
PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr  Bugajny

14:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – WARTA POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski

14:55 Serie A – 7. kolejka: CAGLIARI CALCIO – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 7. kolejka: FC AUGSBURG – HERTHA BSC 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 7. kolejka: RB LIPSK – SC FREIBURG 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:30 LaLiga Santander – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 Premier League – 8. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk

16:10 LaLiga Santander – 9. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło – Bartłomiej Płonka

16:40
II liga – 12. kolejka: MOTOR LUBLIN – STAL RZESZÓW 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)

17:00 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – RESOVIA RZESZÓW 
Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KORONA KIELCE 
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Krakowa)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


17:55 Serie A – 7. kolejka: BENEVENTO CALCIO – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Eliteserien – 24. kolejka: MJØNDALEN IF – STRØMSGODSET IF 


18:10 Bundesliga – 7. kolejka: STUDIO 
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: SEVILLA FC – CA OSASUNA 

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

18:25 Premier League – 8. kolejka: CHELSEA FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski

18:25 Bundesliga – 7. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

18:45 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PRZED MECZEM LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ 


19:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (z Wrocławia)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

19:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski


20:25 Eliteserien – 24. kolejka: SK BRANN – FK HAUGESUND 


20:30 LaLiga Santander – 9. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla

20:40 Serie A – 7. kolejka: PARMA CALCIO – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

20:55 Premier League – 8. kolejka: WEST HAM UNITED FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Glamowski, Adrian Olek
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski

20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: ATLETICO MADRYT – CADIZ CF 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

21:25 
Liga NOS – 7. kolejka: VITORIA GUIMARAES – SPORTING CP 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

22:00
Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Radosław Majdan, Marcin Baszczyński

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


11:30 Queensberry Promotions Polska: KONFERENCJA PRASOWA 
Polsat Sport HDIpla



11:30 PGA European Tour – Aphrodite Hills Cyprus Showdown, Pafos, Cypr: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – Vivint Houston Open, Houston, USA: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


14:05 Mecz Towarzyski: WĘGRY – POLSKA 

Komentarz: Stanisław Snopek – Piotr Chłystek


12:00 Puchar Świata, Pau, Francja: FINAŁY K1 KOBIET I MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

16:45 Puchar Świata, Pau, Francja: FINAŁY EXTREME SLALOM KOBIET I MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


13:55 Mistrzostwa Europy, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET 
Eurosport Player


12:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 17 
*(do 17:30)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


11:00 Basketball Super League – 7. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

13:15 Basketball Super League – 7. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 7. kolejka: OGM ORMANSPOR – PETKIM SPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – POLSKI CUKIER TORUŃ


18:00 Basketball Super League – 7. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 Liga ACB – 10. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – RETABET BILBAO BASKET na żywo

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


07:30 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

08:45 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

10:10 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

11:35 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: TANIEC DOWOLNY PAR SPORTOWYCH 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

12:15 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: CEREMONIA DEKORACJI 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


17:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa A: VIPERS KRISTIANSAND – METZ HANDBALL 


13:00 Puchar Świata PDC, Salzburg, Austria: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
sport.tvp.pl

19:00 Puchar Świata PDC, Salzburg, Austria: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
sport.tvp.pl


17:30 PlusLiga – 12. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

18:00 SuperLega – 9. kolejka: KIOENE PADWA – ALLIANZ MILANO 


20:30
PlusLiga – 12. kolejka: TREFL GDAŃSK – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera


20:00 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 21:30)


21:50 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 23:55)


17:55 Mistrzostwa Świata w Sambo, Nowy Sad, Serbia: DZIEŃ 2 


16:00 PSA World Tour, Doha, Katar: MECZE FINAŁOWE 


14:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – MILOS RAONIC 
Ipla

16:30 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – ALEXANDER ZVEREV 
Ipla


10:00 Moto3 – Grand Prix Europy: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Europy: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Moto2 – Grand Prix Europy: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Europy: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:40 Moto3 – Grand Prix Europy: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Europy: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:50 MotoGP – Grand Prix Europy: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:15 MotoGP – Grand Prix Europy: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:50 Moto2 – Grand Prix Europy: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:15 Moto2 – Grand Prix Europy: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


10:05 DTM, Hockenheim, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 10:55)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:25 DTM, Hockenheim, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

13:00 DTM, Hockenheim, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


13:00 ADAC GT Masters, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


13:25 DTM, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:40 Porsche Carrera Cup, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


23:00 NASCAR Xfinity Series, Avondale, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki