Sport w TV: sobota – 8 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – KANADA


08:00 CONCACAF Gold Cup 2017, Harrison, USA – grupa A: GUJANA FRANCUSKA – KANADA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55
Mecz Towarzyski: AFC AJAX – WERDER BREMA na żywo
TVP Sport HD

17:45 
Mistrzostwa Europy U19, Tbilisi, Gruzja – grupa A: GRUZJA – CZECHY  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
18:00
Mistrzostwa Europy U19, Gori, Gruzja – grupa A: SZWECJA – PORTUGALIA na żywo
Eurosport Player

20:00 
Chinese Super Liga – 15. kolejka: JIANGSU SUNING FC – SHANGHAI GREENLAND SHENHUA FOOTBALL premiera.200
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau

20:55
Serie A – 12. kolejka: VASCO DA GAMA – CR FLAMENGO na żywo
Ipla

22:30 
Concacaf Gold Cup 2017, Nashville, USA – grupa A: USA – PANAMA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:00 Gala Boksu, Ludwigshafen, Niemcy: LEON BAUER – ABDALLAH PAZIWAPAZI na żywo


13:30 PGA European Tour – Dubai Duty Free Irish Open, Portstewart, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
Magazyn PGA EUROPO TOUR GOLF 2017 premiera.200


19:00 PGA Tour – The Greenbrier Classic, White Sulphur Springs, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


13:55 Liga Światowa Kobiet – I runda, grupa C: NIEMCY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:30 Global Champions Tour, Estoril, Portugalia: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Tour de France: ETAP 8 na żywo
*(od 13:45 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 3, od 15:00 w S4C, od 14:00 w CT Sport, od 12:00 do 12:55 i od 15:00 w France 2 HD, od 12:55 do 15:00 w France 3, od 15:30 w TV5 Monde Maghreb Orient)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Mistrzostwa Niemiec, Erfut, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo


11:00 Euro Beach Soccer League – grupa 1: HISZPANIA – POLSKA premiera.200
Ipla


11:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


00:30 World Grand Prix – grupa 1: BELGIA – BRAZYLIA premiera.200
Ipla


02:00 World Grand Prix – grupa 2: ARGENTYNA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:10 
World Grand Prix – grupa 1: CHINY – WŁOCHY premiera.200
Ipla

09:00 
World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – USA na żywo
Ipla

10:20 
World Grand Prix – grupa 1: TURCJA – SERBIA premiera.200
Ipla

17:30 
World Grand Prix – grupa 1: BRAZYLIA – SERBIA na żywo


20:30 
World Grand Prix – grupa 1: TURCJA – BELGIA na żywo


20:30 
World Grand Prix – grupa 1: DOMINIKANA – JAPONIA na żywo
Ipla

20:50 
World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:10
 World Grand Prix – grupa 1: CHINY – ROSJA premiera.200
Ipla

23:00 
World Grand Prix – grupa 1: HOLANDIA – TAJLANDIApremiera.200
Ipla

23:50
World Grand Prix – grupa 2: CHORWACJA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:00 Puchar Świata, Pekin, Chiny: 1/4 FINAŁU  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Puchar Świata, Pekin, Chiny: 1/4 FINAŁU  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


04:00 UFC Fight Night – The Ultimate Fighter Season 25 Finale: MICHAEL JOHNSON – JUSTIN GAETHJE na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT premiera.200


22:00 Enfusion Live 51: IMAN BARLOW – ASHLEY NICHOLS na żywo
Ipla

23:00 Kickboxing Talents 35: JP SHORTALL – STEVE WHITALL na żywo


12:15 Magazyn STUDIO WIMBLEDON – ZAPOWIEDŹ DNIA na żywo

Prowadzi: Justyna Kostyra

12:30
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – II runda: BRYAN/BRYAN – MATKOWSKI/MIRNYI na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki                                     

12:30
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – II runda: KUBOT/MELO PETZSCHNER/PEYA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek                                   


12:30 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo


13:00 
Magazyn KRONIKA WIMBLEDONU premiera.200
Polsat Sport HD
Ipla

13:15
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo
*(od 14:00 w BBC Two HD)


14:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: GAEL MONFILS – ADRIAN MANNARINO na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

14:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: ANGELIQUE KERBER – SHELBY ROGERS na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki

14:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – TIMEA BACSINSZKY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: MILOS RAONIC – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo

Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – II runda: SOCK / KEYS – SOARES / VESNINA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: SEBASTIAN OFNER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra

16:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: ALISON RISKE – COCO VANDEWEGHE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

16:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: ERNEST GULBIS – NOVAK DJOKOVIC na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: ANETT KONTAVEIT – CAROLINE WOZNIACKI na żywo

Komentarz: Marek Furjan

18:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: DAVID FERRER – TOMAS BERDYCH na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

18:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: MISCHA ZVEREV – ROGER FEDERER na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – III runda: DOMINIC THIEM – JARED DONALDSONna żywo

Komentarz: Marcin Muras

20:30
Magazyn STUDIO WIMBLEDON – PODSUMOWANIE DNIA na żywo

Prowadzi: Justyna Kostyra                                        


14:30 ITV Racing, Sandown, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


20:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Monterey, USA: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla


23:00
 
Mistrzostwa Świata Superbike, Monterey, USA: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO premiera.200
Ipla

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix AustriiSTUDIO na żywo
Ipla

13:55 Formuła 1 – Grand Prix AustriiKWALIFIKACJE na żywo
Ipla

15:30 Formuła 1 – Grand Prix AustriiSTUDIO na żywo
Ipla

15:45
ADAC Formel 4, Oschersleben, Niemcy: II WYŚCIG na żywo


16:45
 ADAC TCR Germany, Oschersleben, Niemcy: I WYŚCIG na żywo


21:00 Drift Masters Grand Prix, Toruń, PolskaZAWODY na żywo
 Canal+ Sport Online


18:30 Drużynowy Puchar Świata – finał, Leszno, Polska: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:10 
Magazyn SPORT na żywo
 


22:10 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie