Sport w TV: sobota – 8 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2021


11:55 Magazyn STAN FUTBOLU

Studio: Krzysztof Stanowski – Maciej Wąsowski, Adam Kotleszka, Wojciech Piela, Mateusz Rokuszewski

13:25 Puchar Anglii – 1/32 finału: COVENTRY CITY FC – DERBY COUNTY FC na żywo

Komentarz: Mateusz Majak – Marcin Gazda

13:25 Puchar Anglii – 1/32 finału: HARTLEPOOL UNITED FC – BLACKPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:00 Magazyn PUCHARU WŁOCH

Redakcja: Tomasz Lach

15:00 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO
*(również o 17:30)

Studio: Rafał Kędzior – Cezary Kulesza, Michał Trela, Piotr Koźmiński

15:20 Bundesliga – 18. kolejka: SPVGG GREUTHER FÜRTH – VFB STUTTGART

Komentarz: Dawid Król

15:20 Bundesliga – 18. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC AUGSBURG

Komentarz: Mateusz Juza

15:20 Bundesliga – 18. kolejka: SC FREIBURG – ARMINIA BIELEFELD

Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Urban

15:20 Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1. FC UNION BERLIN

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Bundesliga – 18. kolejka: RB LIPSK – 1. FSV MAINZ 05

Komentarz: Piotr Domagała – Radosław Gilewicz

15:55 Puchar Anglii – 1/32 finału: LEICESTER CITY FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:55 Puchar Anglii – 1/32 finału: NEWCASTLE UNITED FC – CAMBRIDGE UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:55 Puchar Anglii – 1/32 finału: WEST BROMWICH ALBION FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Puchar Anglii – 1/32 finału: BARNSLEY FC – BARROW FC na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:10 LaLiga Santander – 20. kolejka: REAL SOCIEDAD – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:55 Ligue 1 Uber Eats – 20. kolejka: LILLE OSC – FC LORIENT na żywo

Komentarz: Filip Surma – Michał Bojanowski

18:00 LaLiga Santander – 20. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 20:30)

Studio: Mikołaj Kruk – Maciej Kruk, Daniel Sobis

18:25 LaLiga Santander – 20. kolejka: GRANADA CF – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara

18:25 Puchar Anglii – 1/32 finału: CHELSEA FC – CHESTERFIELD FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 Puchar Anglii – 1/32 finału: SWANSEA CITY FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Puchar Anglii – 1/32 finału: HULL CITY AFC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:30 Bundesliga – 18. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA DORTMUND

Komentarz: Rafał Wolski – Michał Zachodny

20:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: REAL MADRYT CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 20. kolejka: RC LENS – STADE RENNAIS na żywo

Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula

23:30 Magazyn ELEVEN GOL na żywo


11:55 Primera División Femenina – 16. kolejka: MADRID CFF – SEVILLA FC na żywo


14:25 Superpuchar Włoch – finał: AC MILAN – JUVENTUS FC


12:05 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA MIESZANA

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska

14:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA
*(o 00:00 so/nd w Eurosporie 1)

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


08:05 Visma Ski Classics – Tre Cime Criterium, Misurina, Włochy: BIEG NA 48 KM

Komentarz: Piotr Meissner – Ewelina Marcisz


09:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

11:15 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


13:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


16:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


00:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, USA: II RUNDA na żywo
*(o 17:30 w Golf Channel Polska)

Komentarz w Golf Channel Polska: Jacek Person


01:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – CALGARY FLAMES


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – WASHINGTON CAPITALS


17:55 Svenska Hockeyligan: LINKÖPING HC – BRYNÄS IF


18:00 Magazyn NHL ON THE FLY


20:00 NHL: DALLAS STARS – PITTSBURGH PENGUINS

Komentarz: Patryk Rokicki – Marcin Iwankiewicz


09:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW

Komentarz: Jakub Pieczatowski

12:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM
*(o 13:50 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Jakub Pieczatowski

13:20 Puchar Świata Kobiet, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 5 KM

Komentarz: Jakub Pieczatowski

17:50 Puchar Świata Kobiet, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW


04:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – ATLANTA HAWKS na żywo
*(od 04:30 również w C+ Sport)

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

08:00 Liga CBA – 20. kolejka: NANJING TONGXI MONKEY KINGS – FUJIAN STURGEONS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:00 Basketbol Süper Ligi – 15. kolejka: HDI SİGORTA AFYON BELEDİYESİ – GAZİANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:20 Energa Basket Liga – 18. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARGED BM STAL OSTRÓW WLKP.

Komentarz: Adam Romański
Reporter: Tomasz Jankowski


18:40 Basketbol Süper Ligi – 15. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – ALİAĞA PETKİM SPOR

Komentarz: Jakub Ryś

20:50 Basketbol Süper Ligi – 15. kolejka: TOFAŞ – TÜRK TELEKOM SPOR

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MEMPHIS GRIZZLIES na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

23:00 Basketbol Süper Ligi – 15. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – DARÜŞŞAFAKA 

Komentarz: Jacek Łączyński


14:20 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: SPRINT DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Bartosz Pisarek

14:45 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Bartosz Pisarek

15:25 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M MĘŻCZYZN

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Bartosz Pisarek

16:55 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M KOBIET

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Bartosz Pisarek


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 1. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET

Komentarz: Witold Domański

10:30 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański – Michał Okniański

12:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 2. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET

Komentarz: Witold Domański

13:30 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański – Michał Okniański


19:50 Puchar Świata, Tremblant, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
*(od 20:30 również w Eurosporcie 2)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSN: Grzegorz Jędrzejewski

22:00 Puchar Świata, Mammoth, USA: SLOPESTYLE na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Bartosz Bilkiewicz


15:50 Liga Europejska EHF – 1. kolejka, grupa C: CS MǍGURA CISNǍDIE – STORHAMAR HÅNDBALL


17:50 Liga Europejska EHF – 1. kolejka, grupa C: CHAMBRAY TOURAINE HANDBALL – VÁCI NKSE


17:50 Liga Mistrzyń EHF – 9. kolejka, grupa A: BREST BRETAGNE HANDBALL – CSM BUKARESZT


19:50 Spanish International, Cuenca, Hiszpania: HISZPANIA – POLSKA

Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Michał Matysik
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


18:30 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Jakub Ostrowski – Adam Kornacki
Reporter: Kacper Jeneralski


19:35 Rajd Dakar – dzień przerwy: KRONIKA 

Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski

21:00 Rajd Dakar – dzień przerwy: PODSUMOWANIE

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski

23:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół, Sławomir Szymczak


15:55
Premiership Rugby – 13. kolejka: HARLEQUINS – EXETER CHIEFS


18:45 Tauron Liga – 14. kolejka: JOKER ŚWIECIE – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM


14:45 PlusLiga – 14. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

16:55 Tauron 1. Liga – 17. kolejka: BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ – MKS BĘDZIN

Komentarz: Patryk Głowacki

16:55 Tauron 1. Liga – 17. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – SMS PZPS SPAŁA


20:30 PlusLiga – 14. kolejka: STAL NYSA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


14:30 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFF O FINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

15:40 King of the Court, Doha, Katar: FINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


16:30 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFF O FINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 King of the Court, Doha, Katar: FINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


18:10 King of the Court, Doha, Katar: CEREMONIA DEKORACJI na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


14:30 Puchar Świata, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

15:30 Puchar Świata, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
*(również o 17:10 i 17:55)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Jakub Kot, Magdalena Pałasz
Reporterzy: Kacper Merk, Krzysztof Skórzyński

15:45 Puchar Świata, Bischofshofen, AustriaSTUDIO na żywo
*(również o 17:45)

Studio: Kacper Merk, Dominik Formela (z Bischofshofen)

16:00 Puchar Świata, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Jakub Lipiec

17:45 Puchar Świata, Bischofshofen, AustriaSTUDIO na żywo

Studio: Marcin Kuźbicki – Wojciech Topór

19:30 Puchar Świata, Bischofshofen, Austria: KRONIKA 

Redakcja: Kacper Merk (z Bischofshofen)

19:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Redakcja: Kacper Merk (z Bischofshofen)


05:50 Puchar Świata, Krasnojarsk, Rosja: SNOWBOARD CROSS na żywo
*(o 15:45  w Eurosporcie 2)

Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz

14:20 Puchar Świata, Scuol, Szwajcaria: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo

Komentarz: Adam Probosz

18:20 Puchar Świata, Mammoth, USA: SLOPESTYLE na żywo

Komentarz: Bartosz Bilkiewicz


02:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/2 finału: JELENA RYBAKINA – MISAKI DOI na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

03:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1/2 finału: KANADA – ROSJA na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

09:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/2 finału: ASHLEIGH BARTY – IGA ŚWIĄTEK na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt


18:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 20:55 w Eurosporcie 1)


18:30 Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2021: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)


Studio: Karolina Szostak, Przemysław Iwańczyk

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2021: GALA na żywo

Prowadzenie: Paulina Chylewska, Aldona Marciniak, Łukasz Kadziewicz

22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie