Sport w TV: sobota – 9 lipca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Sportklub


20:00
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200
Sportklub

20:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD Polsat Sport 2 HD

21:00 Serie A – 14. kolejka: PALMEIRAS SAO PAULO – SANTOS FC na żywo
Eleven

21:20 
Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

bowling
17:00 Magazyn WEBER CUP 2015 premiera.200
Sportklub

futsal
18:00 Akademickie Mistrzostwa Świata, Goiania, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:00
Akademickie Mistrzostwa Świata, Goiania, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

golf
15:30 PGA European Tour –Aberdeen Asset Management Scottish Open, Inverness, Szkocja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

22:00 
PGA European Tour –Aberdeen Asset Management Scottish Open, Inverness, Szkocja: SKRÓT DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

jeździectwo
14:45 Cavaliada Tour, Kołobrzeg: CAVALIADA FUTURE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Kołobrzegu)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Kołobrzegu)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko


16:15 Cavaliada Tour, Kołobrzeg: ŚREDNIA RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Kołobrzegu)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Kołobrzegu)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko

19:15 
Cavaliada Tour, Kołobrzeg: ZAPRZĘGI na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Kołobrzegu)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Kołobrzegu)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko

22:00 
Global Champions Tour, Estoril, Portugalia: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo szosowe
14:00 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Tour de France: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

17:15
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:30
Tour of Austria: ETAP 8 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

lekkoatletyka
13:00 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – sesja poranna: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Marek Jóźwik (z Amsterdamu)

18:35 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – sesja popołudniowa: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 20:20 także w TVP 1 HD)
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Rudziński (z Amsterdamu)

piłka nożna plażowa
22:07 Euro Beach Soccer League: HISZPANIA – FRANCJA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

rugby
19:10 Mistrzostwa Europy w rugby 7: FRANCJA – POLSKA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

19:40
Mistrzostwa Europy w rugby 7: GP ROYALS – POLSKA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

20:00 Mistrzostwa Europy w rugby 7: ROSJA – GRUZJA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

20:30 Mistrzostwa Europy w rugby 7: HISZPANIA – GRUZJA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

20:50 Mistrzostwa Europy w rugby 7: FRANCJA – GP ROYALS premiera.200
Polsat Sport News Ipla

21:10 Mistrzostwa Europy w rugby 7: PORTUGALIA – POLSKA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

21:30 Mistrzostwa Europy w rugby 7: WŁOCHY – BELGIA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

21:50 Mistrzostwa Europy w rugby 7: GP LIONS – NIEMCY premiera.200
Polsat Sport News Ipla

siatkówka kobiet
10:00 World Grand Prix: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport News Ipla

13:00
World Grand Prix: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport News Ipla

siatkówka plażowa kobiet
11:00 World Tour, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

12:00
World Tour, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:00
World Tour, Gstaad, Szwajcaria: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

16:00
World Tour, Gstaad, Szwajcaria: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

sporty walki
04:00 The Ultimate Fighter 23 Finale: JOANNA JĘDRZEJCZYK – CLAUDIA GADELHA na żywo
Extreme Sport Channel

21:00 DSF Kickboxing Challenge: POLSKA – NIEMCY na żywo
nSport+ HD

tenis
13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ KOBIET: SERENA WILLIAMS – ANGELIQUE KERBER na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

17:00
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ GRY PODWÓJNEJ MĘŻCZYZN: PIERRE HUGUES HERBERT/NICOLAS MAHUT – JULIEN BENNETEAU/EDOUARD ROGER-VASSELIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla

19:00
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ GRY PODWÓJNEJ KOBIET: VENUS WILLIAMS/SERENA WILLIAMS – TIMEA BABOS/JAROSŁAWA SZWIEDOWA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

wyścigi motocyklowe
23:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Laguna Seca, USA: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
11:00 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports

14:00
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eleven Sports


15:50 
GP2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

17:20 
GP3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

żużel
17:30 Grand Prix Wielkiej Brytanii, Cardiff: ZAWODYna żywo
CANAL+ HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie