Sport w TV: środa – 1 czerwca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
18:00
Mecz Towarzyski: ROSJA – CZECHY na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

18:00 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(od 20:05 w TVP Sport, od 20:30 w TVP 1)
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w Polsat Sport z Warszawy: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik, Jacek Magiera
Studio w Polsat Sport ze stadionu: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz, Czesław Michniewicz (z Gdańska)
Reporterzy w Polsat Sport: Marcin Feddek, Marcin Lepa
Studio w TVP: Jacek Kurowski – Paweł Janas, Marcin Żewłakow (z Gdańska)
Reporterzy w TVP: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski

20:15 
Magazyn JEDZIEMY DO FRANCJI na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl


20:40
Mecz Towarzyski: BELGIA – FINLANDIA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:40 
Mecz Towarzyski: POLSKA – HOLANDIA na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Gdańska)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Komentarz na sport.tvp.pl: Maciej Iwański – Piotr „Izak” Skowyrski

22:45 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w Polsat Sport z Warszawy: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik, Jacek Magiera
Studio w Polsat Sport ze stadionu: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz, Czesław Michniewicz (z Gdańska)
Reporterzy w Polsat Sport: Marcin Feddek, Marcin Lepa
Studio w TVP: Jacek Kurowski – Paweł Janas, Marcin Żewłakow (z Gdańska)
Reporterzy w TVP: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski

piłka ręczna kobiet
17:25 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa 5: FINLANDIA – POLSKA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

piłka ręczna mężczyzn
20:45 Handball Bundesliga – 33. kolejka: THSV EISENACH – THW KIEL na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

rzutki
17:00 Magazyn GRAND SLAM OF DARTS 2015 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
18:45 Montreux Volley Masters – grupa A: CHINY – TURCJA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Kadziewicz

siatkówka mężczyzn
03:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: WENEZUELA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio

05:45 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: FRANCJA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz

08:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla
Studio: Marek Magiera – Jacek Kasprzyk, Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur (z Warszawy)

08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: CHINY – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Tokio)

10:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla
Studio: Marek Magiera – Jacek Kasprzyk, Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur (z Warszawy)

12:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: JAPONIA – IRAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Damian Dacewicz

tenis
14:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 11 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żużel
09:04 Elitserien: ROSPIGGARNA – PIRATERNA  premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


20:30 Elite League: THE LAKESIDE HAMMERS – WOLVERHAMPTON WOLVES na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie