Sport w TV: środa – 1 lutego 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, gr. D: ALLIANZ MTV STUTTGART – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 17:00 Magazyn FULL IMPACT SERIE A 17:30 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, gr. D: ALLIANZ MTV STUTTGART – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ



17:00 Magazyn FULL IMPACT SERIE A


17:30 DFB Pokal – 1/8 finału: STUDIO
*(również o 20:00 i 22:40)

Studio: Mateusz Majak – Artur Wichniarek

17:55 DFB Pokal – 1/8 finału: RED BULL LIPSK  – TSG 1899 HOFFENHEIM

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 Coppa Italia – 1/4 finału: AC FIORENTINA – TORINO FC

Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn LALIGA WORLD


18:30 PKO BP Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Studio: Adam Zakrzewski – Maciej Śliwa (z Legnicy)
Reporter: Żelisław Żyżyński

18:55 PKO BP Ekstraklasa – 2. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – LECH POZNAŃ

Komentarz w C+: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Legnicy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Legnicy)

18:55 Ligue 1 UberEats – 21. kolejka: FC NANTES – OLYMPIQUE MARSYLIA

Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Adrian Gątarek
Komentarz w C+: Piotr Glamowski – Igor Lewczuk

18:55 Ligue 1 UberEats – 21. kolejka: LILLE OSC – CLERMONT FOOT 63

Komentarz w Eleven: Kuba Ostrowski – Krzysztof Rot
Komentarz w C+: Artur Kwiatkowski – Michał Bojanowski

19:15 Magazyn 4-4-2


19:55 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1. runda: AL-AHLY – AUCKLAND CITY

Komentarz: Filip Surma – Tomasz Lipiński

19:55 Liga Portugal Bwin – 18. kolejka: CS MARÍTIMO – FC PORTO

Komentarz: Michał Świerżyński

20:40 DFB Pokal – 1/8 finału: 1. FSV MAINZ 05  – BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20
:55 LaLiga Santander – 17. kolejka: REAL BETIS BALOMPIÉ – FC BARCELONA
 
Komentarz w C+: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak

20:55 Ligue 1 UberEats – 21. kolejka: MONTPELLIER HSC – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki
Komentarz w C+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Radio Gol 2: Bartosz Matlęga

20:55 Ligue 1 UberEats – 21. kolejka: RC LENS – OGC NICE

Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w C+: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki

20
:55 Coppa Italia – 1/4 finału: AS ROMA – US CREMONESE

Komentarz: Tomasz Lach – Przemysław Łagożny

20:55 Carabao Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED – NOTTINGHAM FOREST

Komentarz: Adrian Olek – Radosław Przybysz

22:10 Liga Portugal Bwin – 18. kolejka: SPORTING CP – SC BRAGA

Komentarz: Marcin Gazda – Adrian Gątarek

23:00 Magazyn KRONIKI LALIGA


23:00
LaLiga Santander – 19. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Piotr Urban


19:00 Liga F – 13. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA


2
1:00 Liga F – 13. kolejka: REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD


12:00 Mistrzostwa Świata w 9 bilach, Kielce: RUNDA 1.

Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński


22:00
Magazyn WOKÓŁ RINGU

Redakcja: Piotr Momot


14:00 CCT South America Series 4 – play-off: DZIEŃ 1.


21:00
Magazyn DISCOVERY GOLF

Redakcja: Jacek Person


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – OTTAWA SENATORS


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – WASHINGTON CAPITALS


01:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – LOS ANGELES KINGS


13:30 Magazyn NHL ON THE FLY


12:30 UCI Asia TourSaudi Tour, Arabia Saudyjska: ETAP 3. – AL MANSHIYAH-ABU RAKAH

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

13:00 UCI Europe Tour – Étoile de Bessèges, Francja: ETAP 1. – BELLEGARDE-BELLEGARDE


16:00 UCI Pro Series Volta a la Comunitat Valenciana, Hiszpania: ETAP 1. – ORIHUELA-ALTEA

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


17:45
 
Magazyn BASKET+ 


20:45 Euroliga – 22. kolejka: REAL MADRYT – PANATHINAIKOS ATENY

Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Szablowski


17:20 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, gr. E: MARITZA PŁOWDIW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

17:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, gr. B: CS VOLEI ALBA BLAJ  – VOLÉRO LE CANNET

Komentarz: Krzysztof Wanio

18:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, gr. D: ALLIANZ MTV STUTTGART – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


17:30 TAURON Puchar Polski – 1/4 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TREFL GDAŃSK

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Kędzierzyna-Koźle)

20:30 TAURON Puchar Polski – 1/4 finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI

Komentarz: Jerzy Mielewski – Jakub Bednaruk


15:00 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1. – SESJA POPOŁUDNIOWA 

Komentarz: Rafał Jewtuch – Michał Ebert

20:00 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1. – SESJA WIECZORNA 

Komentarz: Przemysław Kruk – Jarosław Kowalski


19:00 World Surf League – Billabong Pro Pipeline, Oahu, USA: DZIEŃ 3.


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom