Sport w TV: środa – 10 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BARCELONA 17:10 Magazyn LALIGA WORLD  Redakcja: Leszek Orłowski 17:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BARCELONA


17:10 Magazyn LALIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: ODRA OPOLE – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka, Piotr Szymczuk

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adam Zakrzewski

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 22:50)


18:25 Bundesliga – 20. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabinak – Mateusz Majak

18:55 Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak


18:55 Ligue 1 – 22. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE RENNES 
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki, Marcin Grzywacz

18:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 21:45)

Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BARCELONA 

Komentarz w TVP 1: Maciej Iwański – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz, Kamil Aleksandrowicz

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: LIVERPOOL FC – RB LIPSK 

Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł, Mateusz Stóf

22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow
Redakcja: 
Sławomir Kwiatkowski, Michał Zawacki, Szymon Borczuch

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 



13:30 Tirreno-Adriatico, Włochy: ETAP 1 na żywo


14:15 Paryż-Nicea, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


13:00 CBA – 44. kolejka: SHANGHAI SHARKS – QINGDAO EAGLES 

Komentarz: Jakub Lipczik

19:55 Liga Mistrzów FIBA – 2. kolejka, grupa L: CASADEMONT ZARAGOZA – BROSE BAMBERG 

Komentarz: Michał Łopacińśki, Wojciech Michałowicz


18:25 Magazyn O CO BIEGA?

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


09:50 Mistrzostwa Świata, Ałmaty, Kazachstan: SKOKI AKROBATYCZNE 

Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski


20:30 SuperLega – 1/4 finału: ITAS TRENTINO – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA na żywo



09:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 3. runda: JESSICA PEGULA – KAROLINA PLISKOVA na żywo


11:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 3. runda: ANETT KONTAVEIT – ARYNA SABALENKA na żywo


13:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 3. runda: CAROLINE GARCIA – ELISE MERTENS na żywo


16:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 3. runda: IGA ŚWIĄTEK – GARBINE MUGURUZA na żywo
CANAL+ Sport HD

18:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 3. runda: JIL TEICHMANN – ONS JABEUR na żywo
CANAL+ Sport HD


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie