Sport w TV: środa – 11 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:00 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 36. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Laboga – Paweł Domagała
Reporter: Adam Westfal

13:45 Mistrzostwa Europy U-17 – grupa A: PORTUGALIA – BELGIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00 Mistrzostwa Europy U-17 – grupa B: NIEMCY – AUSTRIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:10 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:30 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HDCANAL+ Sport Online
Studio: Rafał Dębiński, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski

20:20 I Liga – 30. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Siedlec)
Reporter: Mateusz Majak


20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCANAL+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma


20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: RUCH CHORZÓW – PIAST GLIWICE na żywo
nSport+ HDCANAL+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ na żywo
nc+ Sport 38CANAL+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal


20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Ligue 1 – 35. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven

20:25 Scottish Premiership, grupa mistrzowska – 37. kolejka: ST. JOHNSTONE – CELTIC FC na żywo
Eleven Sports

20:55 Premier League – 30. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD CANAL+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rołsoń – Rafał Nahorny

hokej na lodzie
15:10
Mistrzostwa Świata Elity – grupa B: SŁOWACJA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

19:10 
Mistrzostwa Świata Elity – grupa A: SZWECJA – KAZACHSTAN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski

kolarstwo szosowe
14:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:30
Giro d’Italia: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka
17:15 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
18:00 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

23:55
Liga ACB – 32. kolejka: REAL MADRYT  – MONTAKIT FUENLABRADA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

lekkoatletyka
19:00 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD

piłka ręczna mężczyzn
19:00 Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC MAGDEBURG – THW KIEL na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

20:45 Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC DHFK LEIPZIG –  RHEIN-NECKAR LÖWEN   na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

22:30 Liga ASOBAL – 26. kolejka: S.D. TEUCRO – F.C. BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

skoki do wody
19:30 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: WIEŻA 10M, SKOKI SYNCHRONICZNE – FINAŁ KOBIET premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: TRAMPOLINA 1M – ELIMINACJE KOBIET premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: TRAMPOLINA 1M – FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:15 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: PARY MIESZANE – WIEŻA 3M na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis
11:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: WIKTORIA AZARENKA – IRINA-CAMELIA BEGU na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

12:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: ROGER FEDERER – ALEXANDER ZVEREV  na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: EUGENE BOUCHARD – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: NOVAK DJOKOVIC – STEPHANE ROBERT  na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: JOHANNA KONTA – ROBERTA VINCI na żywo
sport.tvp.pl

16:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: MICHAIŁ KUKUSZKIN – ANDY MURRAY  na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: DARIA GAWRIŁOWA – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.pl

18:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – RAFAEL NADAL  na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:20 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: GUILLERMO GARCIA-LOPEZ – DAVID FERRER  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

21:00
WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: PETRA KVITOVA – MADISON KEYS na żywo
sport.tvp.pl

żużel
11:45 Elitserien: MASARNA  – ELIT VETLANDA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie