Sport w TV: środa – 14 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: LIVERPOOL FC – REAL MADRYT CF


12:55 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – RADOMIAK RADOM 
Ipla

17:20 Puchar Polski – 1/2 finału: CRACOVIA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz, Mateusz Kirpsza

17:55 II liga – 27. kolejka: MOTOR LUBLIN – WIGRY SUWAŁKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Bartosz Jurkowski (z Lublina)

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 22:50)


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD

18:55 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: BRUK-BET TERMALICA – KORONA KIELCE 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

20:05 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 21:45)

Studio: Rafał Patyra – Mateusz Borek, Robert Podoliński

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU 


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: LIVERPOOL FC – REAL MADRYT CF 

Komentarz w TVP 1: Dariusz Szpakowski – Rafał Ulatowski
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz, Wojciech Anyszek

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: BORUSSIA DORTMUND – MANCHESTER CITY FC 

Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski, Mateusz Orłowski

22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Jacek Kurowski – Marcin Żewłakow

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


14:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Kielce: DZIEŃ 2 


17:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 3 


16:05 Eliminacje Mistrzostw Europy – gr. 8: POLSKA – CZECHY 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański (z Łodzi)
Reporter: Hubert Bugaj


11:15 Brabantse Pijl, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


12:00 Tour of Turkey, Turcja: ETAP 4 

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

14:00 Wyścig dookoła Walencji, Hiszpania: ETAP 1 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:30 Brabantse Pijl, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 


14:50 Energa Basket Liga – play-off, 1/2 finału: LEGIA WARSZAWA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:00 Energa Basket Liga – play-off, 1/2 finału: ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 


20:30 easyCredit BBL – 28. kolejka: HAMBURG TOWERS – EWE BASKETS OLDENBURG 

Komentarz: Jakub Lipczik

21:10 Liga ACB – 31. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – BARCA 
*(o 22:40  w Sportklub HD)

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


17:30 PlusLiga – play-off, mecz o 3. miesjce: PGE SKRA BEŁCHATÓW – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 


20:30 PlusLiga – play-off, finał: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Kędzierzyna-Koźla)
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotrowski

22:30 SuperLega – play-off, finał: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – CUCINE LUBE CIVITANOVA 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


12:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
*(również o 18:00)


11:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: ANDREY RUBLEV – SALVATORE CARUSO na żywo
Polsat Sport HD

13:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – JANNIK SINNER na żywo
Polsat Sport HD

15:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: DANIEL EVANS – HUBERT HURKACZ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: LORENZO SONEGO – ALEXANDER ZVEREV na żywo



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie