Sport w TV: środa – 14 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


15:35 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z GDAŃSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla


17:15 
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

17:50
Liga Narodów UEFA: PRZED STARTEM LIGI NARODÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa C: USA – KAMERUN na żywo
Eurosport Player

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adrian Olek

19:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player

20:45 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa C: KOREA PÓŁNOCNA – NIEMCY na żywo
Ipla

22:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa D: KANADA – KOLUMBIA na żywo
Eurosport Player


01:00 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – FLORIDA PANTHERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


06:00 Tour of Fuzhou, Chiny: ETAP 1 na żywo
Ipla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa C: ZENIT ST. PETERSBURG – KK PARTIZAN na żywo
Eurosport Player

17:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa A: GALATASARAY – RATIOPHARM ULM na żywo
Eurosport Player

18:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa A: CRVENA ZVEZDA – MONACO na żywo
Eurosport Player

18:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa D: KK MORNAR BAR – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

19:00 
EuroCup – 7. kolejka, grupa D: FRAPORT SKYLINERS FRANKFURT – UNICAJA MALAGA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa B: ALBA BERLIN – CEDEVITA ZAGREB na żywo
Eurosport Player

20:20 
EuroCup – 7. kolejka, grupa A: GERMANI BASKET BRESCIA – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player

20:35 
EuroCup – 7. kolejka, grupa C: VALENCIA BASKET – TÜRK TELEKOM na żywo
Eurosport Player

20:45 
EuroCup – 7. kolejka, grupa B: LIMOGES CSP – LOKOMOTIV KUBAŃ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:40
EHF Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

20:00
PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (ze Szczecina)
Reporter: Bartek Ignacik


20:10 
PGNiG Superliga – 11. kolejka: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (ze Szczecina)

20:45 
EHF Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa A: MONTPELLIER HB – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo
Ipla


20:00 Grand Slam of Darts, Aldersley, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Ipla

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – #VOLLEY WROCŁAW na żywo
Ipla


17:00 Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z WISŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 3 na żywo


13:45 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

22:30 
Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa A: OLIVER MARACH/MATE PAVIC – MIKE BRYAN/JACK SOCK na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa A: NOVAK DJOKOVIC – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa A: ŁUKASZ MELO/MARCELO MELO – PIERRE-HUGUES HERBERT/NICOLAS MAHUT na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa A: MARIN CILIC – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (śr/czw) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie