Sport w TV: środa – 15 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC 00:45 Copa Libertadores Kwalifikacje: BOTAFOGO – OLIMPIA ASUNCION  Komentarz: Bartłomiej Rabij 08:30 Bundesliga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC

piłka nożna
00:45 Copa Libertadores Kwalifikacje: BOTAFOGO – OLIMPIA ASUNCION na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

08:30 Bundesliga – 20. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – BAYERN MONACHIUMpremiera.200
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

10:40 
Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:55 Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:55
Campeonato Paulista – 3. kolejka: ITAUNO – SAO BENTO na żywo

Komentarz: Sebastian Chbiniak – Marcin Gazda

20:15 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Rafał Dębiński – Kamil Kosowski, Andrzej Juskowiak

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Maciej Murawski (z Monachium)

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: REAL MADRYT – SSC NAPOLI na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w nSport+: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Madrytu)

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: MECZ+MECZ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Moderator: Piotr Laboga

20:45
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Rafał Dębiński – Kamil Kosowski, Andrzej Juskowiak

22:55
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA na żywo

Studio: Piotr Salak – Grzegorz Mielcarski


13:45 Mistrzostwa Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG INDYWIDUALNY KOBIET na żywo
*(od 14:20 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player


17:00 Extraliga – 46. kolejka: HC VERVA LITVINOV – HC KOMETA BRNO na żywo


15:30 Tour of Andaluzja: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00
Tour de Algarve: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:00 Euroleague – grupa B: CCC POLKOWICE – ESBV VILLENEUVE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Polkowic)


20:10 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – TELEKOM  VESZPREM na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

18:55 
Handball Bundesliga – 20. kolejka: VFL GUMMERSBACH – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

20:00 
Handball Bundesliga – 20. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
*(o 20:45 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kacper Merk


14:00 Vestel Venus Super League – 16. kolejka: BESIKTAS – VAKIFBANK SK STAMBUŁ na żywo


17:00 Vestel Venus Super League – 16. kolejka: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – BURSA BELEDIYE na żywo


18:00 Orlenliga – 20. kolejka: KSZO OSTROWIEC – PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

20:15
Serie A1 – 17. kolejka: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – CLUB ITALIA na żywo


20:30
 
Orlenliga – 20. kolejka: IMPEL WROCŁAW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz


15:30 Liga Mistrzów CEV – grupa E: HALKBANK ANKARA – BELOGORIE BELGOROD na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

17:00 Liga Mistrzów CEV – grupa A: DINAMO MOSKWA – STAMBUŁ BBSK na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański

19:00
Liga Mistrzów CEV – grupa C: PARIS VOLLEY – ZENIT KAZAN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz

21:30 Liga Mistrzów CEV – grupa B: DUKLA LIBEREC – CUCINE LUBE CIVITANOVA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

23:40 Liga Mistrzów CEV – grupa B: S.C.M. „U” CRAIOVA – ACH VOLLEY LJUBLJANA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


09:00 Puchar Świata Kobiet, Pyeong Chang , Korea Południowa: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:40 Puchar Świata, Pyeong Chang , Korea Południowa: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot
Reporter: Michał Regulski

11:45 Puchar Świata, Pyeong Chang , Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00
 
Puchar Świata, Pyeong Chang , Korea Południowa: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut


10:00 Coral Welsh Cup, Cardiff, Walia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

14:00 Coral Welsh Cup, Cardiff, Walia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


20:00 Coral Welsh Cup, Cardiff, Walia: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – II runda: ANDRIEJ KUZNIECOW – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Katarzyna Nowak

11:00 WTA Tour, Doha, Katar – II runda: KAROLINA WOŹNIACKA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl


13:30 WTA Tour, Doha, Katar – II runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Jońca – Dawid Celt

13:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – II runda: VIKTOR TROICKI – RICHARD GASQUET  na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

15:30 WTA Tour, Doha, Katar – II runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Grzegorz Mędrzejewski

17:00
WTA Tour, Doha, Katar: II RUNDA na żywo


17:30 WTA Tour, Doha, Katar – II runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


18:15 
WTA Tour, Doha, Katar: II RUNDA na żywo


19:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – II runda:  ALEXANDER ZVEREV – DOMINIC THIEM  na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Tomasz Lorek

19:30 WTA Tour, Doha, Katar – II runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:30
A
TP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – II runda: GILLES MULLER – JO WILFRIED TSONGA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Dawid Olejniczak

22:45
ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – II runda: ALESSANDRO GIANNESSI – PABLO CARRENO-BUSTA na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Marek Furjan – Sylwester Sikora


18:00 Krajowa Liga Zapaśnicza – 9. kolejka: AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYB. – AZS AWF WARSZAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Sylwia Michałowska

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


22:45
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie