Sport w TV: środa – 15 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF 01:35 Major League Soccer: COLUMBUS CREW – NEW YORK RED […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF


01:35 Major League Soccer: COLUMBUS CREW – NEW YORK RED BULLS

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak

13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa B: LIVERPOOL FC – AC MILAN

Komentarz: Jakub Baranowski – Maciej Żurawski

15:20
 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Michał Zachodny, Piotr Stokowiec (z Warszawy)
Studio: Szymon Ratajczak – Wojciech Kowalewski (z Moskwy)

15:30
Magazyn MECZ DNIA 

Studio: Tomasz Smokowski – Michał Borkowski, Cezary Wilki, Jakub Wawrzyniak

15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa D: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF

Komentarz: Paweł Ślęzak – Marcin Gazda

16:25
 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: SPARTAK MOSKWA – LEGIA WARSZAWA na żywo
*(o 19:30 w TVP Sport HD)

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki (z Moskwy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Kamil Aleksandrowicz
Komentarz w TVP Sport: Mateusz Borek – Robert Podoliński

17:00 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: STUDIO na żywo
*(również o 20:40 i 22:50)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek


18:05 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio

18:30 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek


18:35 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: BESIKTAS JK – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz w PSP 1: Piotr Przybysz – Marcin Kaczmarek
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Piotr Szymczuk


18:35 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: SHERIFF TYRASPOL – SZACHTAR DONIECK na żywo

Komentarz w PSP 2: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek

19:55 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: STUDIO na żywo
*(również o 21:45, także w TVP Sport HD)

Studio: Rafał Patyra – Maciej Sawicki, Jakub Wawrzyniak

Reporterzy: Hubert Bugaj, Kacper Tomczyk, Marcin Wojtasik

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Wichniarek

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Urban

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Kobierecki


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz w PSP 1: Marcin Feddek – Piotr Czachowski
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Rafał Ulatowski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak, Mateusz Stóf


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: LIVERPOOL FC – AC MILAN na żywo

Komentarz w PSP 2: Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Jakub Lipiec


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: MANCHESTER CITY FC – RB LIPSK na żywo

Komentarz w PSP 3: Tomasz Włodarczyk – Artur Wichniarek
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Anyszek, Antoni Borkowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE KV – PARIS SAINT GERMAIN na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: ATLETICO MADRYT – FC PORTO na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Urban


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: SPORTING CP – AJAX AMSTERDAM na żywo

Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Kobierecki

22:55 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Marcin Żewłakow

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska


09:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa C: NIEMCY – BELGIA


11:20 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa A: UKRAINA – IZRAEL


12:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa B: ANGLIA – FRANCJA


14:20 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa C: ROSJA – IRLANDIA


15:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa D: TURCJA – WŁOCHY


17:35 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa A: STUDIO 

Studio: Maciej Barszczak – Artur Kurzawa, Mateusz Widłak (z Krakowa)
Reporter: Mateusz Jarecki


17:55 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa A: POLSKA – HISZPANIA

Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Piela (z Krakowa)


16:00 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


22:30 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


16:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa A: KOSTARYKA – WENEZUELA na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Wilno, Litwa – grupa B: EGIPT – GWATEMALA na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa A: LITWA – KAZACHSTAN na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Wilno, Litwa – grupa B: UZBEKISTAN – ROSJA na żywo


14:30 Tour de Luxembourg, Luksemburg: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

14:30 Giro della Toscana, Włochy: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

16:30 Grand Prix de Wallonie, Belgia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

18:00 Tour de Slovaquie, Słowacja: PROLOG na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: ELVERUM HÅNDBALL – HC VARDAR


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: MIESZKÓW BRZEŚĆ – THW KIEL


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: MONTPELLIER HANDBALL – MOL-PICK SZEGED


20:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: PPD ZAGREB – AALBORG HÅNDBOLD


18:00 Memoriał Grzegorza Morawskiego, Mława – mecz o 3. miejsce: IŁ CAPITAL LEGIONOVIA – LOS NOWY DWÓR MAZOWIECKI na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska

20:30 Memoriał Grzegorza Morawskiego, Mława – finał: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


15:50 Mistrzostwa Europy, Ostrawa, Czechy – 1/4 finału: WŁOCHY – NIEMCY na żywo

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

18:50 Mistrzostwa Europy, Ostrawa, Czechy – 1/4 finału: CZECHY – SŁOWENIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Ireneusz Mazur


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie