Sport w TV: środa – 16 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE


18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ
sport.tvp.pl


17:00 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa H: MOUNTFIELD HK – GRAZ99ERS


19:30 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa C: BILL TYGRI LIBEREC – AUGSBURGER PANTHER


19:45 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa G: HC AMBRI-PIATTA – HC05 BANSKA BYSTRICA



19:00 Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 1
*(od 20:00 również w TVP Sport)
Eurosport Playersport.tvp.plTVP Sport HD


18:20 EuroCup – 3. kolejka, grupa A: MACCABI RISHON LEZION – MONACO BASKET
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 3. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – LIMOGES
Eurosport Player

18:35 EuroCup – 3. kolejka, grupa D: BUDUCNOST VOLI PODGORICA – ASSECO ARKA GDYNIA
Eurosport Player

18:50 EuroCup – 3. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – PROMITHEAS PATRAS
Eurosport Player

19:00 Magazyn LIGI ACB


19:20 EuroCup – 3. kolejka, grupa D: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – EWE BASKETS OLDENBURG
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 3. kolejka, grupa C: CLUB JUVENTUT BADALONA – DARUSSAFAKA TEKFEN
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 3. kolejka, grupa C: BRESCIA – CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 3. kolejka, grupa C: NANTERRE – UNICS KAZAN
Eurosport Player


17:30 PGNiG Superliga – 8. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:55 PGNiG Superliga – 8. kolejka: GWARDIA OPOLE – MMTS KWIDZYŃ
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 3


19:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 3



10:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: ??? – ??? na żywo


12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: ??? – ??? na żywo


12:00 WTA Tour, Luksemburg, Luksemburg – 2. runda: ??? – ??? na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie