Sport w TV: środa – 18 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
02:45 Copa Libertadores – 1/4 Finału: INDEPENDIENTE  DEL VALLE – PUMAS na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz

12:45 Mistrzostwa Europy U-17 – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:20 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

17:25
Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HANNOVER 96 premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

17:45
Mistrzostwa Europy U-17 – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:30
Magazyn FCB.TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:30 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
*(od 20:20 w TVP 2 HD)
CANAL+ HDCANAL+ Sport OnlineTVP 2 HD
Studio w Canal+: Piotr Salak, Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła (z Bazylei)
Reporter w Canal+: Piotr Laboga
Studio w TVP 2: Jacek Kurowski
Reporter w TVP 2: Marcin Wojtasik


20:15 Magazyn JEDZIEMY DO FRANCJI na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

20:25 Liga Europy UEFA – Finał: LIVERPOOL FC – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ HDCANAL+ Sport OnlineTVP 2 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Bazylei)
Komentarz w TVP 2: Jacek Laskowski – Jacek Magiera (z Bazylei)


20:40 League Two – 1/2 Finału: ACCRINGTON STANLEY – AFC WIMBLEDON na żywo
Eleven

22:45 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDnSport+ HDCANAL+ Sport OnlineTVP 2 HD
Studio w Canal+: Piotr Salak, Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła (z Bazylei)
Reporter w Canal+: Piotr Laboga
Studio w TVP 2: Jacek Kurowski
Reporter w TVP 2: Marcin Wojtasik

kolarstwo szosowe
14:30 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:45 
Giro d’Italia: ETAP 11 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:15 
Tour of California: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka
17:15 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
02:30 Liga NBA – play-off: ??? – ??? na żywo
CANAL+ Sport HDCANAL+ Sport Online

18:30
Spor Toto Basketball League – 1/4 Finału: GALATASARY ODEA BANK – PINAR KARSIYAKA na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

19:50 Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: ENERGA CZARNI SŁUPSK – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

piłka ręczna kobiet
18:00
PGNiG Superliga – Finał: POGOŃ SZCZECIN – MKS SELGROS LUBLIN na żywo
Polsat Sport NewsIpla

piłka ręczna mężczyzn
20:30 Liga ASOBAL – 27. kolejka: F.C. BARCELONA LASSA – ABANCA ADEMAR LEÓN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

pływanie
11:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka kobiet
03:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: PORU – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:45 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: KAZACHSTAN – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: HOLANDIA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: JAPONIA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
17:30 Memoriał Wagnera: BUŁGARIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 Memoriał Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Memoriał Wagnera: POLSKA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30 Memoriał Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

tenis
14:45 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

żużel
10:45 
Elitserien: INDIANERNA – DACKARNA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie