Sport w TV: środa – 22 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:15 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

16:45 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

18:30 Puchar Hiszpanii – 1/16 finału: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Dominik Piechota

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/16 finału: UD IBIZA – FC BARCELONA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

20:25 Premier League – 24. kolejka: LEICESTER CITY FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:50 Puchar Włoch – 1/4 finału: JUVENTUS FC – AS ROMA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau 


20:55 Puchar Hiszpanii – 1/16 finału: UNIONISTAS DE SALAMANCA – REAL MADRYT CF na żywo
*(o 23:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow

21:10 Premier League – 24. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

22:30 Serie A – 20. kolejka: JUVENTUS FC – PARMA CALCIO 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński



01:05 NHL: BOSTON BRUINS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Mariusz Ruszel

11:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn – mecz o 3. miejsce: KANADA – FINLANDIA na żywo
Eurosport Player

14:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn – finał: ROSJA – USA na żywo
Eurosport Player


02:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

17:15 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:20 Eurocup – 3. kolejka, grupa G: UNICS KAZAN – GALATASARAY na żywo
Eurosport Player

17:50 Eurocup – 3. kolejka, grupa G: LIETUVOS RYTAS – МОNAKO na żywo
Eurosport Player

20:20 Eurocup – 3. kolejka, grupa F: BRESCIA – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów FIBA – 12. kolejka, grupa A: STRASBOURG – BANCO DI SARDEGNA SASSARI LIGA na żywo
Eurosport Player

20:35 Eurocup – 3. kolejka, grupa F: CLUB JOVENTUT BADALONA – ТOFAS na żywo
Eurosport Player


11:30 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW na żywo
*(do 17:30)
Polsat Sport HDIpla

18:30 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: CEREMONIA OTWARCIA na żywo
Ipla

19:15 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo
*(od 20:30 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


09:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


09:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport Player


15:25 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa A: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – LP VIESTI SALO na żywo

Komentarz: Edward Durda – Dorota Świeniewicz

17:30 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Łodzi)
Reporter: Bartek Ignacik

17:55 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa A: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – FENERBAHCE OPET STAMBUŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek (z Łodzi)

17:55 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa A: LOKOMOTIW KALININGRAD REGION – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo

Komentarz: Robert Bała – Dorota Świeniewicz

18:00
Puchar CEV – 1/8 finału: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – SANAYA LIBBY’S LA LAGUNA na żywo
Ipla

20:25 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa D: A. CARRARO IMOCO CONEGLIANO – CSM VOLEI ALBA BLAJ na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Katarzyna Gajgał-Anioł


17:30 PlusLiga – 16. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 16. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Puchar Włoch – 1/4 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – KIOENE PADWA na żywo
Ipla


10:00 European Masters, Dornbrin, Austria: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

15:00 European Masters, Dornbrin, Austria: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Michał Ebert – Grzegorz Biernadski

19:55 European Masters, Dornbrin, Austria: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


00:55 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JULIA GOERGES – PETRA MARTIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:55 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: IGA ŚWIĄTEK – TIMEA BABOS na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: CORI GAUFF – SORANA CIRSTEA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: CAROLINE WOZNIACKI – DAYANA YASTREMSKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: TOMMY PAUL – GRIGOR DIMITROV na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: HUBERT HURKACZ – JOHN MILLMAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JORDAN THOMPSON – FABIO FOGNINI na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: FILIP KRAJINOVIC – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MADISON KEYS – ARANTXA RUS na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:30
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie