Sport w TV: środa – 23 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa E: SZWECJA – POLSKA


08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Łukasz Gikiewicz, Jakub Wawrzyniak

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Paweł Sikora – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Radosław Majewski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Marek Szkolnikowski, Jakub Kręcidło, Michał Okoński, Andrzej Janisz

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Łukasz Gikiewicz, Jakub Wawrzyniak, Rafał Rostkowski

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Kołodziejczyk – Mirosław Żukowski, Jarosław Koliński, Tomasz Ćwiąkała, Bartosz Gleń

11:00 Magazyn KLUB REPREZENTANTA na żywo

Studio: Anna Kozińska – Janusz Michallik, Tomasz Kłos, Piotr Włodarczyk

12:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Nowak, Łukasz Olkowicz, Michał Trela

13:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Jacek Kurowski – Rafał Gikiewicz, Sławomir Peszko (z Sankt Petersburga)
Reporter: Radosław Przybysz

15:05 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa E: STUDIO 
*(od 17:25 również w TVP 1 HD)

Studio: Mateusz Borek – Sebastian Mila, Rafał Gikiewicz, Sławomir Peszko (z Sankt Petersburga)
Analiza: Piotr Nowak

17:35 UEFA Euro 2020, Sewilla, Hiszpania – grupa E: STUDIO 

Studio: Szymon Borczuch – Marek Citko, Jan Mucha, Kazimierz Węgrzyn

17:50 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa E: SZWECJA – POLSKA

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Sankt Petersburga)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Wojciech Anyszek

17:50 UEFA Euro 2020, Sewilla, Hiszpania – grupa E: SŁOWACJA – HISZPANIA

Komentarz w TVP 2: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Sewilli)
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł, Piotr Szymczuk


19:55 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – grupa F: STUDIO 
*(od 20:40 również w TVP 1 HD, również o 23:00)

Studio: Rafał Patyra – Piotr Świerczewski, Tomasz Smokowski, Marek Szkolnikowski
Analiza: Janusz Michallik, Piotr Nowak

20:30 UEFA Euro 2020, Monachium, Niemcy – grupa F: STUDIO 

Studio: Szymon Borczuch – Tomasz Kłos, Jacek Krzynówek, Michał Listkiewicz

20:50 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – grupa F: PORTUGALIA – FRANCJA

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Budapesztu)
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz, Mateusz Stóf


20:50 UEFA Euro 2020, Monachium, Niemcy – grupa F: NIEMCY – WĘGRY

Komentarz w TVP 2: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Monachium)
Komentarz w Radio Gol 2:
Piotr Gułajewski, Wojciech Kowalski

22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Wdowczyk, Andrzej Niedzielan, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto

22:55 Copa America, Goiania, Brazylia – grupa B: EKWADOR – PERU na żywo
*(od 23:55 również w TVP Sport HD)

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij


03:05 NHL – play-off, 1/2 finału: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MONTREAL CANADIENS

Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


14:30 Lotto Belgium Tour Kobiet, Belgia: ETAP 1


17:55 EuroBasket – 1/4 finału: BIAŁORUŚ – SZWECJA


17:55 EuroBasket – 1/4 finału: FRANCJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA 

Komentarz: Ryszard Łabędź – Elżbieta Nowak

20:40 EuroBasket – 1/4 finału: BELGIA – ROSJA 


20:55 EuroBasket – 1/4 finału: SERBIA – HISZPANIA 

Komentarz: Ryszard Łabędź – Elżbieta Nowak


03:00 NBA – play-off, 1/2 finału: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES CLIPPERS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz


17:45 Magazyn BASKET+ 

Komentarz: Marcin Froelich

19:30 Mecz Towarzyski: STUDIO 
*(również o 22:00)
Polsat Sport HD

Studio: Marcin Muras – Łukasz Wiśniewski, Tomasz Jankowski (z Gliwic)
Reporter: Tomasz Krochmal


19:50 Mecz Towarzyski: POLSKA – BRAZYLIA
Polsat Sport HD

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć (z Gliwic)


12:10 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: POLSKA – NORWEGIA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

16:25 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: HISZPANIA – BIAŁORUŚ

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 37. kolejka: HC ERLANGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Tomasz Górski


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: AUSTRALIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz 

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: USA – JAPONIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera

14:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 17:30, w przerwie setów w TVP 1 HD)
Polsat Sport HD
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Andrzej Wrona, Konrad Piechocki, Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur
Studio w TVP 1: Maciej Jabłoński – Witold Roman
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa
– Andrzej Wrona

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: FRANCJA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 1: Janusz Siennicki


15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: IRAN – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: SŁOWENIA – BUŁGARIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: WŁOCHY – NIEMCY na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – ROSJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


12:00 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – ONS JABEUR na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski 

14:00 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 2. runda: ALIZE CORNET – VICTORIA AZARENKA na żywo


14:30 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: ELENA RYBAKINA – ELINA SVITOLINA na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke – Tomasz Wiktorowski

15:00 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: BIANCA ANDREESCU – ANETT KONTAVEIT na żywo


16:30 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: ARYNA SABALENKA – ALISON RISKE na żywo


16:30 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 2. runda: ANGELIQUE KERBER – ANNA BLINKOVA na żywo


18:00 WTA Tour 250, Bad Homburg, Niemcy – 2. runda: PETRA KVITOVA – ANN LI na żywo


18:50 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: DARIA KASATKINA – IGA ŚWIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Michał Lewandowski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:25
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie