Sport w TV: środa -23 listopada 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: NIEMCY – JAPONIA08:05 Magazyn STUDIO KATAR (również o 9:00 )Studio: Szymon Borczuch – Dariusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: NIEMCY – JAPONIA


08:05 Magazyn STUDIO KATAR 
(również o 9:00 )

Studio: Szymon Borczuch – Dariusz Szpakowski, Jerzy Brzęczek, Maciej Iwański i Jakub Wawrzyniak (z Kataru

10:00 Mistrzostwa Świata 2022, Al-Khor, Katar – 1. kolejka, grupa F: STUDIO 
*(od 10:35 również w TVP 2)

Studio: Mariusz Jankowski – Łukasz Gikiewicz , Michał Zachodny , Jarosław Bieniuk

10:50 Mistrzostwa Świata 2022, Al-Khor, Katar – 1. kolejka, grupa F: MAROKO – CHORWACJA

Komentarz: w TVP: Przemysław Pełka – Sebastian Mila (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol1: Mateusz Stóf – Bartosz Matlęga

13:10 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: STUDIO 
(od 13:30 również w TVP Sport i TVP 4K)

Studio: Maciej Kurzajewski – Jacek Zieliński, Rafał Ulatowski

13:50 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: NIEMCY – JAPONIA 

Komentarz: w TVP Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol1: Adrian Kozioł – Bartosz Pająk 

16:30 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Dominik Piechota, Łukasz Trałka

16:50 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 1. kolejka, grupa E: HISZPANIA – KOSTARYKA 

Komentarz: w TVP Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol1:  Julian Kamieniecki – Wojciech Anyszek

19:30 Mistrzostwa Świata 2022, Al-Rayyan, Katar – 1. kolejka, grupa F: STUDIO 
(od 19:45 również w TVP 1)

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Wasiluk, Adam Kotleszka, Radosław Majewski, Michał Listkiewicz (Sędziowanie)

19:50 Mistrzostwa Świata 2022, Al-Rayyan, Katar – 1. kolejka, grupa F: BELGIA – KANADA 

Komentarz w TVP: Maciej Iwański- Janusz Michalik (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol1:  Mateusz Orłowski – Jakub Grobara


22:00 Magazyn STUDIO KATAR 

Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Wdowczyk, Piotr Urban, Piotr Czachowski, Roman Kołtoń

22:00 Magazyn RADIO KATAR

Prowadzenie: Kamil Zając


18:45 Liga Mistrzyń UEFA – faza grupowa, 3. kolejka: PSG – VLLAZNIA 


18:45 Liga Mistrzyń UEFA – faza grupowa, 3. kolejka: SLAVIA PRAGA – ST. POLTEN 


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – faza grupowa, 3. kolejka: AS ROMA – VFL WOLFSBURG 

Komentarz: Wojciech Nowakowski
21:00 Liga Mistrzyń UEFA – faza grupowa, 3. kolejka: CHELSEA FC – REAL MADRYT 

Komentarz: Chris Passella


20:35 Bilardowa Ekstraklasa, – finały: 1. MECZ FINAŁOWY 



19:00
Mistrzostwa Europy – Östersund, Szwecja – faza grupowa: NIEMCY – DANIA

Komentarz: Marek Rudziński – Paweł Burlewicz


20:00 Magazyn RZUT DO CELU 

Prowadzenie: Szymon Miszczak


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – BUFFALO SABRES


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – NY RANGERS 


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


19:35 Hokejowa Liga Mistrzów, 1/8 finału: EV ZUG – RB MONACHIUM 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

19:50 EuroCup – 5.kolejka:  ŚLĄSK WROCŁAW – PROMITHEAS PATRAS

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


20:00 EuroLiga – 9. kolejka: PANATHINAIKOS – VIRTUS

Komentarz: Tomasz Jankowski – Marcin Muras


18:35 Liga Mistrzów – 7. kolejka: PICK SZEGED – CELJE PIVOVARNA LASKO


18:40 Liga Mistrzów – 7. kolejka: AALBORG HANDBOLD – HBC NANTES


20:40 Liga Mistrzów – 7. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – GOG



16:15 PlusLiga – 11. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

18:30 PlusLiga – 11. kolejka: CUPRUM LUBIN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Lubina)


21:00 PlusLiga – 11. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – LUK LUBLIN 

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga (z Warszawy)



11:00 German Masters, Leicester, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 23:00)



19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:00)


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian

About Marta Michałowska