Sport w TV: środa – 24 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.


09:00 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/8 finału: JAPONIA – HOLANDIA premiera.200
Eurosport HD

20:40
Mistrzostwa Europy U-21 – grupa B: ANGLIA – WŁOCHY na żywo
Sport 1 GermanyRai 1ČT Sport

bilard
17:00 Magazyn MOSCONI CUP XXI premiera.200
Sportklub

badminton
05:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE SINGLE I DEBLE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Janusz Pindera – Michał Łogosz

boks
09:25
Igrzyska Europejskie, Baku, AzerbejdżanWALKI ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkin

14:55 Igrzyska Europejskie, Baku, AzerbejdżanWALKI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Janusz Pindera

golf
21:25 PGA European Tour Kobiet, Deloitte Ladies Open, Holandia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Jacek Person

kolarstwo szosowe

15:30 Mistrzostwa Polski: ELITA MĘŻCZYZN – JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (ze Strzelina)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

16:20 
Mistrzostwa Polski: ELITA MĘŻCZYZN – JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (ze Strzelina)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

koszykówka
13:45
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – koszykówka 3×3: ELIMINACJE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras, Adam Romański

koszykówka kobiet
02:00 Liga WNBA: WASHINGTON MYSTICS – LA SPARKS na żywo
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
19:00 Liga ACB – Finał: FC BARCELONA – REAL MADRYT (III MECZ) na żywo
Sportklub

lekkoatletyka
19:30 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD

piłka nożna plażowa
12:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B: HISZPANIA – WŁOCHYna żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

20:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan grupa A: PORTUGALIA – SZWAJCARIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

21:10 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B: WĘGRY – ROSJA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

22:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: UKRAINA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

pływanie
06:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Wiederek

14:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Wiederek

siatkówka mężczyzn
09:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

11:50
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: TURCJA – BUŁGARIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga


17:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: FRANCJA – ROSJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Andrzej Niemczyk

18:30 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: NIEMCY – SERBIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Magiera – Andrzej Niemczyk

szermierka
05:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Danuta Dmowska-Andrzejuk

15:25
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Danuta Dmowska-Andrzejuk

tenis
12:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania  – 1/4 Finału: EUGENIE BOUCHARD – BELINDA BENCICna żywo
Supertennis HD
sport.tvp.pl


13:00 ATP World Tour, Nottingham, Wlk. Brytania – 1/8 Finału: MARCOS BAGHDATIS – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport HD


14:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytnia – 1/8 Finału: AGNIESZKA RADWAŃSKA -KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

14:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania  –  1/8 Finału: GARBINE MUGURUZA – JOHANNA KONTA na żywo
Supertennis HD


15:00 ATP World Tour, Nottingham, Wlk. Brytania – 1/8 Finału: PABLO CUEVAS – SAM QUERREYna żywo
Eurosport HD


16:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania  – 1/8 Finału: CAROLINE WOZNIACKI – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD


17:00 ATP World Tour, Nottingham, Wlk. Brytania –1/8 Finału: JOAO SOUSA – GILLES SIMON na żywo
Eurosport HD


18:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania  – 1/8 FinałuDARJA GAWRIŁOWA –SARA ERRANI na żywo
Supertennis HD


18:00 WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania  – 1/8 Finału: SLOANE STEPHENS – HEATHER WATSON na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour, Nottingham, Wlk. Brytania –1/8 Finału: YEN-HSUN LU – FELICIANO LOPEZ na żywo
Eurosport HD

wyścigi motocyklowe
01:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

wyścigi samochodowe
00:30 F3 Mistrzostwa Europy, Spa-Francorchamps, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

żużel
17:35 Nice Polska Liga: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Filip Czyszanowski (z Rybnika)
Reporter: Marcin Rams

18:00 Nice Polska Liga – 8. kolejka: ŻKS ROW RYBNIK – ŻKS OSTROVIA OSTRÓW WLKP. na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Tomasz Bajerski (z Rybnika)
Reporter: Marcin Rams


20:00
 Magazyn SPEEDWAY WORLD TEAM CUP premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:30  Elite League: PETERBOROUGH PANTHERS – GLASGOW TIGERS na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Lorek, Marcin Feddek

inne
23:00
Magazyn
IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
polsat-sport-hd.120

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny