Sport w TV: środa – 24 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA International Champions Cup: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN


01:00 International Champions Cup: REAL MADRYT CF – ARSENAL FC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski

03:00 International Champions Cup: FC BAYERN MONACHIUM – AC MILAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

03:00 International Champions Cup: CHIVAS DE GUADALAJARA – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

13:30 International Champions Cup: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Roman Kołtoń

15:55 Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – 1/2 finału: PORTUGALIA – IRLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Robert Podoliński

18:55 Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – 1/2 finału: FRANCJA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

21:05 
Magazyn LECH TV
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Redakcja: Karol Szumlicz

21:35 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Redakcja: Łukasz Stasiak


20:15 PGA Europro Tour – The COBRA PUMA Championship, Tarporley, Anglia: ZAWODY 

Komentarz: Jacek Person


12:15 Tour de France, Francja: ETAP 17 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

17:30 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski

21:00 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 1: POLSKA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

16:30 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 1: BIAŁORUŚ – PORTUGALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

17:45 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 2: AZERBEJDŻAN – HISZPANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki

19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 2: SZWAJCARIA – ROSJA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki


02:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 4 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

12:55 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 4 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


11:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 2. runda: CASPER RUUD – ANDREY RUBLEV na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 2. runda: JEREMY CHARDY – RICHARD GASQUET na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 2. runda: DOMINIC THIEM – MARTON FUCSOVICS na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 2. runda: JUAN IGNACIO LONDERO – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 2. runda: JANA FETT – KATARZYNA KAWA na żywo
sport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie