Sport w TV: środa – 27 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Copa del Rey – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA


16:15 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:25 Coupe de France – 1/4 finału: STADE RENNES FC – US ORLEANS na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Jacek Ziober

20:00 Copa del Rey – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Łukasz Wiśniowski

20:15
Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Waldemar Prusik (z Zabrza)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


20:25 Puchar Polski – 1/4 finału: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Waldemar Prusik (z Zabrza)

20:35 Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow

20:55 
Copa del Rey – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Madrytu)

20:55 
Premier League – 28. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:55 Puchar Włoch – 1/2 finału: ACF FIORENTINA – ATALANTA BC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Mila

20:55 Coupe de France – 1/4 finału: OLYMPIQUE LYON – SM CAEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

23:00 Copa del Rey – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Łukasz Wiśniowski

23:00 Premier League – 28. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WEST HAM UNITED FC 

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

23:00
Serie A – 25. kolejka: BOLOGNA FC – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


13:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:55 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 15 KM ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Kacper Merk – Martyna Galewicz


01:00 NHL: BOSTON BRUINS – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


12:00 
UAE Tour, ZEA: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:55 Mistrzostwa Świata, Pruszków: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński (z Pruszkowa)
Reporter w TVP Sport: Sebastian Parfjanowicz


16:40 
Eliminacje Mistrzostw Świata: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD


17:15 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


16:45 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


17:00 
Liga SEHA – 15. kolejka: HC ZELEZNICAR 1949 – HC METALURG AD SKOPJE na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:15 
PGNiG Superliga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Puław)
Reporter: Piotr Bugajny


18:25 
PGNiG Superliga – 20. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Puław)

18:55
EHF Liga Mistrzów – 14. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – HBC NANTES na żywo
Ipla

20:15 
Liga SEHA – 15. kolejka: HC VARDAR – HC PPD ZAGRZEB na żywo

Komentarz: Kacper Merk


16:55 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa A: ZENIT KAZAŃ – HALKBANK ANKARA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Oskar Kaczmarczyk

17:30 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik (z Bełchatowa)
Reporter: Paulina Bojarska

17:55 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa D: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Piotr Makowski (z Bełchatowa)

17:55 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa C: ACH VOLLEY LUBLANA – CHAUMONT VB 52 HM na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Daniel Pliński

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa B: CUCINE LUBE – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Witold Roman

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa D: GREENYARD MAASEIK – TREFL GDAŃSK na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Maciej Dobrowolski

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa E: SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – ARKAS IZMIR na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Paweł Siezieniewski

22:30
Magazyn LIGI MISTRZÓW CEV na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek, Daniel Pliński


15:45 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:10 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


05:30 
Indian Open, Koczin, Indie: DZIEŃ 1 na żywo


00:00 (śr/czw) PSA World Tour, Chicago, USA: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: RAFAEL NADAL – MISCHA ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla


05:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: TENNYS SANDGREN – DAVID FERRER na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: KEI NISHIKORI – HUBERT HURKACZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: GAEL MONFILS – MARCOS BAGHDATIS na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: FERNANDO VERDASCO – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: BORNA CORIC – TOMAS BERDYCH na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: JOHN ISNER – SAM QUERREY na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie