Sport w TV: środa – 27 stycznia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
16:25 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

20:05 Bundesliga – 18. kolejka: HAMBURGER SV – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

20:25 Copa del Rey – 1/4 Finału: ATLETICO MADRYT – CELTA VIGOna żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

20:40 Capital One Cup – 1/2 Finału: MANCHESTER CITY – EVERTON FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 Coupe de la Ligue – 1/2 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – FC TOULOUSE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

21:25 Copa del Rey – 1/4 Finału: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

22:10 Magazyn FCB.TV premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

22:30
Eredivisie – 20. kolejka: EXCELSIOR – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

golf
12:00 PGA European Tour – Qatar Masters, Doha, Katar: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

judo
17:00 Grand Prix, Havana, Kuba: DZIEŃ 3 premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
17:55 EuroCup, TOP 32, grupa L: ZENIT ST PETERSBURG – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź

18:00
 
EuroCup, TOP 32, grupa M: UNICS KAZAŃ – MACCABI TEL AVIV  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:45
1.Liga – 20. kolejka: LEGIA WARSZAWA – MKS ZNICZ BASKET PRUSZKÓW na żywo
Orange sport

19:50 EuroCup, TOP 32, grupa G: BAYERN MONACHIUM – BILBAO BASKET   na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

łyżwiarstwo figurowe
12:30 Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
14:00 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50
Mistrzostwa Europy – runda główna: MACEDONIA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport NewsIpla


15:50
Mistrzostwa Europy – runda główna: SZWECJA – WĘGRY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla


18:00 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:05 Mistrzostwa Europy – runda główna: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:05 
Mistrzostwa Europy – runda główna: NIEMCY – DANIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

20:00
 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

20:20 Mistrzostwa Europy – runda główna: POLSKA – CHORWACJA na żywo
 Polsat HD
Polsat Sport HD Ipla

20:20 
Mistrzostwa Europy – runda główna: HISZPANIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

22:30 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:45
Magazyn EHF EURO 2016 na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

siatkówka kobiet
18:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: PGE ATOM TREFL SOPOT – CALCIT LJUBLIANA  na żywo
Polsat Sport NewsIpla

20:30
 
Liga Mistrzyń CEV – grupa E: IMPEL WROCŁAW – TELEKOM BAKU na żywo
Polsat Sport NewsIpla

23:30
Liga Mistrzyń CEV – grupa C: AGEL PROSTEJOV – CHEMIK POLICE premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

tenis
01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – VICTORIA AZARENKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału: JOHANNA KONTA – SHUAI ZHANG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


04:30 Australian Open, Melbourne, Australia: –  1/4 finału:DAVID FERRER – ANDY MURRAY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:00 Australian Open, Melbourne, Australia1/4 finału: GAEL MONFILS- MILOS RAONIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie