Sport w TV: środa – 28 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW


15:25 Puchar Rosji – 1/4 finału: KRYLJA SOWIETOW SAMARA – SPARTAK MOSKWA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Filip Surma

15:45
La Liga Santander – 25. kolejka: FC BARCELONA – GIRONA FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

17:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

17:25
Puchar Włoch – 1/2 finału: JUVENTUS FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Cezary Kowalski – Roman Kołtoń

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Radosław Majdan (z Zabrza)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński

17:55
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Krakowa)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

Komentarz: Michał Zawacki – Radosław Gilewicz (z Zabrza)

19:25 La Liga Santander – 26. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

19:25
La Liga Santander – 26. kolejka: MALAGA CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

19:25
La Liga Santander – 26. kolejka: GETAFE CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski

20:10
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

20:25
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Poznania)

20:25
Lotto Ekstraklasa – 25. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: SS LAZIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Piotr Przybysz – Marcin Lepa

20:55
FA Cup – 5. runda: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ROCHDALE AFC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00 Coupe de France – 1/4 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina

21:25 La Liga Santander – 26. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

21:25
La Liga Santander – 26. kolejka: SD EIBAR – VILLAREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Michał Świerżyński

22:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

23:15
Copa Libertadores – grupa 6: CLUB NACIONAL DE FOOTBALL – ESTUDIANTES LA PLATA na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij


11:30 IEM Katowice 2018: CS:GO – DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


18:00
Extraliga – 50. kolejka: HC SPARTA PRAGA – AUKRO BERANI ZLIN na żywo


18:25 Mistrzostwa Świata, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 1 na żywo
*(od 20:05 w Eurosport 2 HD, od 18:55 do 19:30 i od 20:20 w Rai Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski
Reporter w TVP: Marcin Wojtasik
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


14:55
Euroleague – 1/4 Finału: UMMC JEKATERINBURG – ZVVZ USK PRAGA na żywo


02:00
NBA: MILWAUKEE BUCKS – WASHINGTON WIZARDS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

17:30 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


16:30 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


20:30 Liga ASOBAL – 20. kolejka: BADA HUESCA – HELVETIA ANAITASUNA na żywo

Komentarz: Kacper Merk


15:25 Liga Mistrzów CEV – grupa B: HALKBANK ANKARA – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Krzysztof Ignaczak

17:55
Liga Mistrzów CEV – grupa E: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ARKAS IZMIR na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

17:55 Liga Mistrzów CEV – grupa B: PAOK SALONIKI – FORD STORE LEVORANTA SASTAMALA na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

19:55 Liga Mistrzów CEV – grupa D: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

20:25 
Liga Mistrzów CEV – grupa C: CHAUMONT VB 52 HAUTE MARNE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

23:00
Liga Mistrzów CEV – grupa E: TRENTINO DIATEC – NOLIKO MAASEIK premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


10:45
ManBetX Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

13:45
ManBetX Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

19:45
ManBetX Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Michał Ebert – Grzegorz Biernacki


19:00
Magazyn #ELEVENF1 premiera.200
Ipla


03:00 Windy City Open, Chicago, USA: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – MISCHA ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Justyna Kostyra

03:00
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: RAFAEL NADAL – FELICIANO LOPEZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki

05:00
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1. runda: STEVE JOHNSON – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

11:00
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – PIERRE-HUGUES HERBERT na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Justyna Kostyra

13:00
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: KAREN KHACHANOV – LUCAS POUILLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras

16:00
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: FILIP KRAJINOVIC – MARCOS BAGHDATIS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

22:30
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 2. runda: MALEK JAZIRI – ROBIN HASSE premiera.200
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35
 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


23:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie