Sport w TV: środa – 28 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: JUVENTUS FC – FC BARCELONA


13:00 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: RADOMIAK RADOM – GKS TYCHY


13:55 Puchar Włoch – 3. runda: TORINO FC – US LECCE

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

16:40 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:00 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: STUDIO 
*(również o 22:50)

Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Piotr Czachowski, Piotr Urban

17:10 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adam Zakrzewski

17:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: STUDIO

Studio: Maciej Adamiak – Robert Podoliński
Reporter: Anna Kozińska

17:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Krakowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Gabriel Rogaczewski

17:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Krakowa)
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Adam Kotleszka
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

18:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Szymon Rojek – Przemysław Łagożny

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: FK KRASNODAR – CHELSEA FC

Komentarz w PSP 1: Piotr Przybysz – Paweł Golański

Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Górski

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: ISTANBUL BASSAKSEHIR – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz: Szymon Rojek – Przemysław Łagożny

20:00 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: STUDIO

Studio: Wojtek Anyszek

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: STUDIO
*(również o 21:45)

Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Sebastian Mila

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Kobierecki

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jerzy Engel

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Przybysz – Przemysław Łagożny

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: JUVENTUS FC – FC BARCELONA

Komentarz w PSP 1: Marcin Feddek (z Turynu)
Komentarz w TVP 1: Dariusz Szpakowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: MANCHESTER UNITED FC – RB LIPSK

Komentarz w PSP 2: Tomasz Lach – Tomasz Hajto
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski – Mateusz Kirpsza

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – FC ZENIT SANKT PETERSBURG

Komentarz w PSP 3: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Aleksandrowicz

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: CLUB BRUGGE KV – SS LAZIO

Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Kobierecki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: FERENCVAROS TC – DYNAMO KIJÓW

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jerzy Engel

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: SEVILLA FC – STADE RENNAIS

Komentarz: Piotr Przybysz – Przemysław Łagożny

22:40 Liga NOS – 1. kolejka: SPORTING CP – GIL VICENTE
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Jacek Kurowski

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

Studio: Przemysław Iwańczyk


14:40 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 8
*(do 17:30)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – HC MOTOR
Eurosport Player

18:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: THW KIEL – TELEKOM VESZPREM
Eurosport Player

Komentarz: Szymon Ratajczak


17:30 PlusLiga – 3. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Polsat Sport HD


20:30 PlusLiga – 6. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL GDAŃSK
Polsat Sport HD



13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 15:55 w TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Dębowski

18:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: 
Marcin Cisowski


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: JASON JUNG – DANIIL MEDVEDEV 
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: STEFANOS TSITSIPAS – JAN-LENNARD STRUFF 
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – BORNA CORIC 
Ipla

20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: PABLO CARRENO BUSTA – KEVIN ANDERSON 
Ipla


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie