Sport w TV: środa – 30 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD

17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 


18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. FC KAISESLAUTERN – 1. FC NURNBERG na żywo
Eurosport Player

18:20 DFB Pokal – 2. runda: WERDER BREMA – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Eurosport Player

18:20 DFB Pokal – 2. runda: SC VERL – HOLSTEIN KIEL na żywo
Eurosport Player

18:25 Magazyn LA LIGA WORLD 


18:25 DFB Pokal – 2. runda: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK na żywo
Eurosport Player

18:55
LaLiga Santander – 11. kolejka: VALENCIA – SEVILLA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

18:55
LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL SOCIEDAD – LEVANTE UD na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

18:55 
Serie A TIM – 10. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

19:30 Puchar Polski – 3. runda: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

19:45 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD

20:15 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:15 Puchar Polski – 3. runda: WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD

20:25 EFL Cup – 4. runda: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30 DFB Pokal – 2. runda: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MOENCHENGLADBACH na żywo
Eurosport Player

20:35 DFB Pokal – 2. runda: FORTUNA DUSSELDORF – ERZGEBIRGE AUE na żywo
Eurosport Player

20:35 DFB Pokal – 2. runda: FC ST. PAULI – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport Player

20:35 DFB Pokal – 2. runda: HERTHA BERLIN – DYNAMO DREZNO na żywo
Eurosport Player

20:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa C, Goiania, Brazylia: KOREA POŁUDNIOWA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

20:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa D, Cariacica, Brazylia: HOLANDIA – SENEGAL na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Serie A TIM – 10. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

20:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL BETIS – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00 EFL Cup – 4. runda: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

21:10 LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYD – LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:30 Puchar Polski – 3. runda: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

23:00 
Serie A TIM – 9. kolejka: US LECCE – JUVENTUS FC 



17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 EuroCup – 5. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – TOFAS 
Eurosport Player

18:05 EuroCup – 5. kolejka, grupa C: DARUSSAFAKA – UNICS KAZAŃ 
Eurosport Player

18:50 EuroCup – 5. kolejka, grupa D: BUDUCNOST VOLI PODGORICA – EWE BASKETS OLDENBURG 
Eurosport Player

19:00 Magazyn LIGI ACB 


19:05 EuroCup – 5. kolejka, grupa B: LIMOGES – KK PARTIZAN 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 5. kolejka, grupa A: MORABANC ANDORRA – PRIMTHEAS PATRAS 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 5. kolejka, grupa D: ASSECO ARKA GDYNIA – GALATASARAY 
Eurosport Player

19:50 Liga Mistrzów – 3. kolejka, grupa D: DIJON – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

19:55 EuroCup – 5. kolejka, grupa D: ASSECO ARKA GDYNIA – GALATASARAY STAMBUŁ
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów – 3. kolejka, grupa A: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – FILOU OOSTENDE 
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 5. kolejka, grupa D: UNICAJA MALAGA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

20:50 EuroCup – 5. kolejka, grupa A: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – AS MONACO 
Eurosport Player

23:00 Euroliga – 5. kolejka: ŻALGIRS KOWNO – ZENIT SANKT PETERSBURG 
Ipla


17:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 6. kolejka, grupa D: CS DINAMO BUKARESZT – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź

21:00 Liga Mistrzów Velux EHF – 6. kolejka, grupa A: SG FLENSBURG HANDEWITT – FC BARCELONA 

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński


17:30 Plusliga – 2. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


19:55 Liga Mistrzów CEV – kwalifikacje: IBB POLONIA LONDYN – MLADOST ZAGRZEB 

Komentarz: Żelisław Żyżński – Daniel Pliński

20:30 Plusliga – 2. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – INDYKPOL AZS OLSZTYN 



07:25 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 World Tour Platinium, Kair, Egipt: PÓŁFINAŁY 
Eurosport Player


09:00 WTA Finals, Shenzen, Chiny: MERTENS/SABALENKA – CHAN/CHAN na żywo


11:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: MILOS RAONIC – DOMINIC THIEM
Polsat Sport HD

11:30 WTA Finals, Shenzen, Chiny: SIMONA HALEP – ELINA SWITOLINA na żywo


13:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: TAYLOR FRITZ – STEFANOS TSITSIPAS
Polsat Sport HD

13:30 WTA Finals, Shenzen, Chiny: KAROLINA PLISKOVA – BIANCA VANESSA ANDREESCU na żywo


14:30
WTA Finals, Shenzen, Chiny: BABOS/MLADENOVIC – GROENEFELD/SCHUURS na żywo


15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: GAEL MONFILS – BENOIT PAIRE
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – CORENTIN MOUTET
Ipla

19:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: ADRIAN MANNARINO – RAFAEL NADAL
Ipla

20:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 2. runda: JO-WILFRED TSONGA – MATTEO BERRETTINI
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie