Sport w TV: środa – 31 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Polski Kobiet – Finał: KKPK MEDYK KONIN – GÓRNIK ŁĘCZNA


09:45 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 Finału: URUGWAJ – ARABIA SAUDYJSKA na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 Finału: ZAMBIA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 Finału: ANGLIA – KOSTARYKA na żywo
Eurosport Player

17:00
Turniej w Tulonie – grupa C: CZECHY U19 – SZKOCJA U20 na żywo


17:00 Puchar Polski Kobiet: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Aleksandra Szutenberg – Miłosz Stępiński, Nina Patalon (z Radomia)
Reporter: Karolina Owczarz

17:55 Puchar Polski Kobiet – Finał: KKPK MEDYK KONIN – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Joanna Tokarska (z Radomia)

17:55 Pari-Match League – 32. kolejka: PFK OLEKSANDRIA – SZACHTAR DONIECK na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

18:00 Pari-Match League – 32. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – OLIMPIK DONETSK na żywo


18:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Marchliński, Filip Surma

20:00 Puchar Polski Kobiet: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Aleksandra Szutenberg – Miłosz Stępiński, Nina Patalon (z Radomia)
Reporter: Karolina Owczarz

20:05
Super League Women: BRISTOL CITY – CHELSEA FC na żywo


20:30 Puchar Turcji – Finał: ISTAMBUŁ BASAKSEHIR – KONYASPOR na żywo


21:00 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 Finału: ZAMBIA – NIEMCY premiera.200
Eurosport PlayerIpla

21:30
Mecz Towarzyski: WŁOCHY – SAN MARINO na żywo

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:00 TBL – 5. kolejka grupy finałowej: NESINE.COM ESKISEHIR – BURSASPOR DURMAZLAR na żywo


19:00 Super Ligi – 1/2 Finału: FENERBAHCE – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo


20:40 Lega A – 1/4 Finału: AQUILA TRENTO BASKET – EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN na żywo


22:30 Liga ACB – 1/2 Finału: REAL MADRYT – UNICAJA MALAGA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Krzysztof Sendecki


19:00 Handball Bundesliga – 32. kolejka: FRISH AUF GOPPINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklubie: Kamil Gapiński

20:45 
Handball Bundesliga – 32. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – THW KIEL na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklubie: Kamil Gapiński


10:00 Kaspersky Riga Masters 2017: KWALIFIKACJE – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player


10:30 French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 4 na żywo


11:00 French Open 2017, Paryż, Francja: DOMINIC THIEM – SIMONE BOLELLI, JOAO SOUSA – NOVAK DJOKOVIĆ, KOŃCÓWKA MECZU ROBIN HAASE – RAFAEL NADAL, OCEANE DODIN – SWIETŁANA KUZNIECOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00
French Open 2017, Paryż, Francja: VENUS WILLIAMS – KURUMI NARA, GARBIÑE MUGURUZA – ANETT KONTAVEIT, ROBIN HAASE – RAFAEL NADAL, LUCAS POUILLE – THOMAZ BELLUCCI na żywo
Ipla

11:00
French Open 2017, Paryż, Francja: MARCIN MATKOWSKI/EDOUARD ROGER-VASSELIN – NICHOLAS MONROE/ARTEM SITAK, NAO HIBINO/ALICJA ROSOLSKA – JELENA JANKOVIĆ/COCO VANDEWEGHE, ŁUKASZ KUBOT/MARCELO MELO – JULIEN BENNETEAU/JEREMY CHARDY na żywo
Ipla

12:00
French Open 2017, Paryż, Francja: BETHANIE MATTEK-SANDS – PETRA KVITOVA, TOMMY ROBREDO – GRIGOR DIMITROW, POCZĄTEK MECZU ROBIN HAASE – RAFAEL NADAL, MILOS RAONIĆ – ROGERIO DUTRA SILVA, ONS JABEUR – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:55 
French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 4 na żywo


17:30
 French Open 2017, Paryż, Francja: LYUDMYLA KICHENOK/NADIIA KICHENOK – ANA KONJUH/MAGDA LINETTE, SARA ERRANI – KRISTINA MLADENOVIĆ, ONS JABEUR – DOMINIKA CIBULKOVA, CAROLINE WOZNIACKI – FRANCOISE ABANDA
Ipla

21:00 
French Open 2017, Paryż, Francja: DOMINIC THIEM – SIMONE BOLELLI, JOAO SOUSA – NOVAK DJOKOVIĆ, BORNA CORIĆ – STEVE JOHNSON
Ipla

21:15
Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Louis Vuitton America’s Cup: KWALIFIKACJE RUNDA ROBIN 2 na żywo
CANAL+ Sport HD

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD


23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:45 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie