Sport w TV: środa – 31 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: ANGLIA – POLSKA


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: ARMENIA – RUMUNIA 

Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Mateusz Stóf

17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. C, Szombathely, Węgry: DANIA – ROSJA 
*(1 kwietnia o 06:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. D, Ljubljana, Słowenia: SZWAJCARIA – PORTUGALIA 
*(1 kwietnia o 08:50  w TVP Sport HD)

Komentarz: Maciej Iwański – Bartosz Jurkowski

18:00 Eliminacje Mistrzostw Świata: STUDIO 
*(również o 22:45)
Polsat Sport HD

18:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD

18:30 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: STUDIO 
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)

Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Robert Podoliński
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: ANGLIA – POLSKA 
*(o 00:00  w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz, Mateusz Orłowski
Komentarz w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow (z Londynu)

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa D: BOŚNIA I HERCEGOWINA – FRANCJA 
Polsat Sport HD

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: ANDORA – WĘGRY 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: NIEMCY – MACEDONIA PÓŁNOCNA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: AUSTRIA – DANIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: LITWA – WŁOCHY 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: SAN MARINO – ALBANIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: GRECJA – GRUZJA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: HISZPANIA – KOSOWO 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: IRLANDIA PÓŁNOCNA – BUŁGARIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa D: UKRAINA – KAZACHSTAN 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: MOŁDAWIA – IZRAEL 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: SZKOCJA – WYSPY OWCZE 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: LIECHTENSTEIN – ISLANDIA 


21:00 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. C, Gyor, Węgry: ISLANDIA – FRANCJA


23:00 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. D, Koper, Słowenia: CHORWACJA – ANGLIA


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 
Polsat Sport HD


15:45 Polska Hokej Liga – finał: STUDIO 

Studio: Anna Kozińska (z Krakowa)
Reporter: Olga Rybicka

16:00 Polska Hokej Liga – finał: COMARCH CRACOVIA – JKH GKS JASTRZĘBIE 

Komentarz: Stanisław Snopek – Roman Steblecki (z Krakowa)


12:25 Dwars door Vlaanderen, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


14:45 Dwars door Vlaanderen, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 



14:00 CBA – 51. kolejka: SHANXI LOONGS – ZHEJIANG GUANGSHA LIONS 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:55 Liga Mistrzów FIBA – 5. kolejka, grupa J: VEF RYGA – LENOVO TENERIFE 


19:55 Liga Mistrzów FIBA – 5. kolejka, grupa I: HAPOEL UNET-CREDIT HOLON – HAPPY CASA BRINDISI 



18:35 Liga Mistrzów EHF – 1/8 finału: MOL-PICK SZEGED – THW KIEL 


20:40 Liga Mistrzów EHF – 1/8 finału: HBC NANTES – ŁOMŻA VIVE KIELCE 



17:50 Tauron 1. Liga – 30. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – BBTS BIELSKO BIAŁA 


17:50 Tauron 1. Liga – 30. kolejka: EWINNER GWARDIA WROCŁAW – ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE 


18:00 PlusLiga – play-off, 1/4 finału: TREFL GDAŃSK – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski

18:00 Tauron 1. Liga – 30. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – AZS AGH KRAKÓW 


18:00 Tauron 1. Liga – 30. kolejka: KRISPOL WRZEŚNIA – KPS SIEDLCE 


14:30 Championship League, Milton Keynes: DZIEŃ 2 


19:00 Championship League, Milton Keynes: DZIEŃ 2 


01:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: LORENZO SONEGO – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

01:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – ELINA SVITOLINA na żywo
CANAL+ Sport HD

02:30 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 4. runda: MARIN CILIC – ANDREY RUBLEV 
Ipla

19:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 1/4 finału: MARIA SAKKARI – NAOMI OSAKA na żywo
CANAL+ Sport HD

21:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 1/4 finału: JANNIK SINNER – ALEXANDER BUBLIK 
Ipla


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie