Sport w TV: środa – 4 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR


12:00 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń (z Boguchwały)
Reporter: Sebastian Staszewski

12:10 Puchar Polski – 4. runda: STAL STALOWA WOLA – LECH POZNAŃ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń (z Boguchwały)

13:55 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:25 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:55 Puchar Włoch – 4. runda: SASSUOLO – PERUGIA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

17:00 Puchar Włoch – 4. runda: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marek Citko, Sebastian Mila

17:15 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga

17:30 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Gdańska)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 Puchar Polski – 4. runda: LECHIA GDAŃSK – ZAGŁĘBIE LUBIN 
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Gdańska)

17:55 Puchar Włoch – 4. runda: SPAL – LECCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Maciej Szczęsny

20:00 Puchar Włoch – 4. runda: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marek Citko, Sebastian Mila

20:00 
Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 

Redakcja: Piotr Glamowski

20:25 Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:30 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Paweł Golański (z Tychów)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:45 Puchar Polski – 4. runda: GKS TYCHY – ŁKS ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Paweł Golański (z Tychów)

20:55 Puchar Włoch – 4. runda: UDINESE – BOLOGNA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

21:10 Premier League – 15. kolejka: LIVERPOOL – EVERTON na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny


16:05 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: 20 KM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: I RUNDA 



18:40 FEI World Cup, Madryt, Hiszpania: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:20 Liga Mistrzów – 7. kolejka, grupa B: ANWIL WŁOCŁAWEK – AEK ATENY 
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów – 7. kolejka, grupa D: CASADEMONT ZARAZGOZA – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player


18:00 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


18:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl

19:15 PGNiG Superliga – 14. kolejka: 
SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl
Komentarz: 
Jakub Biel – Arkadiusz Panecki (ze Szczecina)

20:00 DHB Pokal – 1/4 finału: RHEIN NECKAR LOWEN – TSV HANNOVER BURGDORF 

Komentarz: Kamil Gapiński


18:00 Puchar CEV – 1/16 finału: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – ASPTT MULHOUSE 
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


12:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa B: KUZBASS KAMEROWO – FAKIEŁ NOWY URENGOJ 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński


15:25 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa C: HALKBANK – VC GREENYARD 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Maciej Dobrowolski


18:00 Plusliga – 12. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – TREFL GDAŃSK 
Ipla

18:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporter: Tomasz Lipiński

18:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: PROJEKT WARSZAWA – TOURS VB 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński (z Warszawy)


19:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa E: VFB FRIEDRICHSHAFEN – KNACK  ROESELARE 

Komentarz: Edward Durda – Paweł Siezieniewski

20:25 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: PERUGIA – BENFICA 

Komentarz: Maciej Świniarski – Maciej Dobrowolski



14:00 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 9 


19:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 9 
Eurosport 1 HD

23:30 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 9 
Eurosport 1 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie