Sport w TV: środa – 4 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: RB LIPSK – PARIS SAINT-GERMAIN


12:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – BRUK-BET TERMALICA 
Ipla

15:00 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RESOVIA RESOVIA 
Ipla

16:55 Serie A – 3. kolejka: GENOA CFC – TORINO FC
Ipla

17:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: STUDIO 
*(również o 22:50)


17:20 Puchar Polski – 1/16 finału: ARKA GDYNIA – KORONA KIELCE
Polsat Sport HD

Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

17:55 II liga – 11. kolejka: SOKÓŁ OSTRÓDA – KKS KALISZ

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

17:58 Liga Mistrzyń UEFA — 1. runda eliminacyjna, Łęczna GÓRNIK ŁĘCZNA — ŽNK SPLIT

Komentarz: Jakub Drzewiecki, Aneta Galek

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Michał Kornacki

18:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 


18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: ISTAMBUŁ BASAKSEHIR – MANCHESTER UNITED FC

Komentarz w Radio Gol 2: Paweł Garbacz

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: FC ZENIT – SS LAZIO


17:55 Eliteserien – 21. kolejka: ODDS BK – VIKING FK


20:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: STUDIO

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: FC BARCELONA – DYNAMO KIJÓW

Komentarz w TVP 1: Dariusz Szpakowski
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotrowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: RB LIPSK – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: CLUB BRUGGE KV – BORUSSIA DORTMUND


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: FERENCVAROSI TC – JUVENTUS FC


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: CHELSEA FC – STADE RENNAIS FC

Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: SEVILLA FC – FK KRASNODAR


22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Rafał Patyra

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 



14:35 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 14
*(do 17:30)

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


17:55 Liga Mistrzów FIBA – 2. kolejka, grupa C: AEK BC – HAPOEL U-NET HOLON 


20:25 Energa Basket Liga – 12. kolejka: ZASTAL ENEA BC ZIELONA GÓRA – ASSECO ARKA GDYNIA


20:25 Liga Mistrzów FIBA – 2. kolejka, grupa A: DINAMO SASSARI – IBEROSTAR TENERIFE 

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

21:15 Liga ACB – 6. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – REAL MADRYT

Komentarz: Radosław Spiak


19:00 Magazyn O CO BIEGA? 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


17:30 PlusLiga – 11. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – JASTRZĘBSKI WĘGIEL


20:30 PlusLiga – 7. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – CUPRUM LUBIN
Polsat Sport HD



13:50 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 15:55)


20:00 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo



11:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: KEVIN ANDERSON – DANIIL MEDVEDEV 


13:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – RICHARD GASQUET 


15:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: PIERRE-HUGUES HERBERT – MILOS RAONIC 


17:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – MIOMIR KECMANOVIC 


19:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: RAFAEL NADAL – FELICIANO LOPEZ 


21:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: STAN WAWRINKA – TOMMY PAUL 



11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie