Sport w TV: środa – 6 października 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: WŁOCHY – HISZPANIA


16:30 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Michał Pol

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: SUDAN – GWINEA


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

19:00 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

20:05 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Jakub Wawrzyniak, Michał Borkowski

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: WŁOCHY – HISZPANIA 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Polsacie: Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek (z Mediolanu)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Jan Micygiewicz

20
:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: MAROKO – GWINEA BISSAU

Komentarz: Mateusz Juza


18:45
Liga Mistrzyń UEFA – 1. kolejka, grupa A: SERVETTE FCCF GENEWA – JUVENTUS FC na żywo


18:45 Liga Mistrzyń UEFA – 1. kolejka, grupa B: ŻYTŁOBUD-1 CHARKÓW – REAL MADRYT na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 1. kolejka, grupa A: CHELSEA FC – VFL WOLFSBURG na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 1. kolejka, grupa B: BREIĐABLIK – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo


20:00 
PDC World Grand Prix, Leicester, Anglia: DZIEŃ 4 na żywo
(od 20:40 także w TVP Sport)

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


04:05 NHL – pre-season: VANCOUVER CANUCKS – SEATTLE KRAKEN na żywo


19:30 Hokejowa Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa A: SPARTA PRAGAPINGUINS BREMERHAVEN

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Wołkowicz

22:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa C: LAUSANNE HC – ADLER MANNHEIM

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Wołkowicz


13:00 The Women’s Tour, Wielka Brytania: ETAP 2

Komentarz: Stanisław Brzósko

15:20 Mediolan-Turyn, Włochy: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


18:00 Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Grzegorz Drejgier
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


16:55 Euroliga – 1. kolejka. grupa B: DYNAMO KURSK – VBW ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

17:55 Euroliga – 1. kolejka. grupa B: GALATASARAY STAMBUŁ – FENERBAHÇE STAMBUŁ na żywo



20:25 Liga Mistrzów FIBA – 1. kolejka, grupa B: BAXI MANRESA – ARGED BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Komentarz: Bartosz Tomczak – Wojciech Michałowicz


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


17:35 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 1: STUDIO na żywo

Studio: Sylwia Michałowska – Iwona Niedźwiedź, Karolina Polaček (z Opola)
Reporter: Grzegorz Chodkowski

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 1: POLSKA – LITWA na żywo

Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Opola)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


16:40 IHF Super Globe – 1/4 finału: AALBORG HÅNDBOLD – AL WEHDA


18:55 IHF Super Globe – 1/4 finału: FC BARCELONA – ZAMALEK SC


20:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ANDREA PETKOVIC – JULIJA PUTINCEWA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

22:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: MAGDA LINETTE – REBECCA PETERSON na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

22:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: SLOANE STEPHENS – HEATHER WATSON na żywo


17:55 Bauhaus-Ligan – finał: ESKILSTUNA SMEDERNA – DACKARNA MÅLILLA

Komentarz: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:05)


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie