Sport w TV: środa 7 – lutego 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Copa Del Rey – 1/2 finału: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC BILBAO


01:55 Liga Mistrzów CONCACAF – 1/16 finału: COMUNICACIONES FC – CF MONTERREY 


03:55 Liga Mistrzów CONCACAF – 1/16 finału: REAL ESTRELÍ – CLUB AMÉRICA 


14:55 Indian Super League: BENGALURU FC – CHENNAIYIN FC


15:50 Liga młodzieżowa UEFA – 1/4 finału: AZ ALKMAAR – ATLETICO MADRYT 


15:55 Puchar Azji -1/2 finału: IRAN – KATAR


17:50 Liga młodzieżowa UEFA – 1/4 finału: FC BASEL – FC BAYERN 


17:55 Puchar Narodów Afryki – 1/2 finału: NIGERIA – RPA

Komentarz w MEGOGO: Edward Durda
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Dominik Stachowiak – Piotr Szczepanik


18:20 Bundesliga – 18. kolejka: FSV MAINZ – UNION BERLIN 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Wojciech Górski 

18:55 Arabian Super League – 19. kolejka: AL TAI – AL ITTIHAD 

Komentarz: Damian Domitrz – Piotr Urban 
20:50 Copa Del Rey – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 23:35)

Studio: Maja Strzelczyk – Robert Podoliński  

20:55 The Emirates FA Cup – 1/16 finału: ASTON VILLA – CHELSEA

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Michał Sochalski

20:55 Copa Del Rey – 1/2 finału: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC BILBAO 

Komentarz:  Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow 

20:55 Scottish Premiership – 25. kolejka: HIBERNIAN – CELTIC GLASGOW

Komentarz: Piotr Przybysz – Przemysław Łagożny 

20:55 Puchar Narodów Afryki – 1/2 finału: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – DR KONGA

Komentarz: Michał Borkowski


14:55 Puchar Włoch – 1/4 finału: AS ROMA – SSC NAPOLI 


16:55 Puchar Włoch – 1/4 finału: JUVENTUS FC – UC SAMPDORIA 


16:45 Mistrzostwa Świata – Nove Mesto,Czechy: STUDIO 
*(również o 18:40)


17:15 Mistrzostwa Świata – Nove Mesto,Czechy: SZTAFETA MIESZANA 2+2

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Kamila Żuk
Komentarz w Radio Gol 2 Youtube: Mateusz Orłowski


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – CALGARY FLAMES


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – DALLAS STARS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – VANCUVER CANUCKS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – PHILADELPHIA FLYERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – WINNIPEG JETS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – MONTREAL CANADIENS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NEW JERSEY DEVILS – COLORADO AVALANCHE


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – EDMONTON OILERS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


13:40 Ethias Cross – Maldegem, Belgia: WYŚCIG KOBIET 

Komentarz: Karol Dziambor 

14:55 Ethias Cross – Maldegem, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN

Komentarz: Karol Dziambor  


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Jakub Szakalicki 

19:00 Bank Pekao 1.Liga – 24. kolejka: SKS FULIMPEX STAROGARD GDAŃSKI – WKK ACTIVE HOTEL WROCŁAW 

Komentarz: Piotr Ziętkowski


17:50 Orlen Superliga – 15. kolejka: EKS START ELBLĄG – MKS URBIS GNIEZNO 

Komentarz: Paweł Ślęzak – Patrycja Szarmacher (z Elbląga)
Reporter: Szymon Rojek 

18:00 Orlen Superliga – 15. kolejka: AWS ENERGA SZCZYPIORNO KALISZ – KGHM MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Marcin Muras 


18:00 Orlen Superliga – 19. kolejka: KGHM CHROBRY GŁOGÓW – ENERGA MKS KALISZ 

Komentarz: Krzysztof Bandych  

18:00 Orlen Superliga – 19. kolejka: INDUSTRIA KIELCE – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Komentarz: Kamil Gapiński  

18:00 Orlen Superliga – 19. kolejka: MMTS KWIDZYN – AZOTY PUŁAWY

Komentarz: Piotr Dębowski 

20:00 Orlen Superliga – 19. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE

Komentarz: Piotr Bugajny 

20:00 Orlen Superliga – 19. kolejka: ZEPTER KPR LEGIONOWO – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 

20:20 Orlen Superliga – 15. kolejka: COROTOP GWARDIA OPOLE – ARGED REBUD KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Grzegorz Tkaczyk (z Opola)
Reporter: Cezary Dziwiszek 

20:25 LIQUI Moly Handball Bundesliga – 20. kolejka: THW KIEL – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Tomasz Górski 


14:45 Liga Mistrzyń  –  1/8 finału: ECZACIBASI DYNAVIT STAMBUŁ – S.C PROMETEY DNIPRO

Komentarz w Polsacie: Adam Romański – Milena Sadurek 

18:45 Liga Mistrzyń  –  1/8 finału: S.C POTSDAM – ALLIANZ MTV STUTTGART

Komentarz: Milena Sadurek – Joanna Kaczor-Bednarska 

18:50 Tauron Liga -15. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – MOYA RADOMKA RADOM 

Komentarz: Maciej Szcześniewski 


15:45 Liga Mistrzów – 1/8 finału: HALKBANK ANKARA – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 

Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga 

17:30 PlusLiga – 20. kolejka: TREFL GDAŃSK – BOGDANKA LUK LUBLIN  

Komentarz: Damian Dacewicz – Krzysztof Wanio 

18:15 Challenge Cup – 1/2 finału: PROJEKT WARSZAWA – AKAA VOLLEY 

Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz (z Warszawy) 

19:15 Liga Mistrzów  –  1/8 finału: VK LVI PRAGUE – GUAGUAS LAS PALMAS

Komentarz: Robert Małolepszy 

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: EXACT SYSTEMS HEMARPOL CZĘSTOCHOWA – INDYKPOL AZS OLSZTYN 

Komentarz: Tomasz Krochmal – Ireneusz Mazur (z Częstochowy) 


12:00 Championship League Snooker Invitational, Leicester, Anglia, faza grupowa, grupa 4: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA


17:30 Championship League Snooker Invitational, Leicester, Anglia, faza grupowa, grupa 4: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


10:00 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: DARIA KASATKINA – ASHLEY KRUEGER 


12:00 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: BEATRIZ HADDAD MAIA – MAGDA LINETTE 

Komentarz: Maciej Zaręba

16:00 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: SORANA CIRSTEA – MARIA SAKKARI 

Komentarz: Maciej Zaręba 

17:30 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: EMMA RADUCANU – ONS JABEUR 

Komentarz: Żelisław Żyżyński 


19:40 Magazyn SPORT 


19:40 Magazyn SPORT 


20:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


20:20 Magazyn SPORT 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom