Sport w TV: środa – 8 marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM– PARIS SAINT GERMAIN 13:55 Liga Konfederacji CAF – 4.kolejka, Grupa A: MARUMO GALLANTS FC – USM […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM– PARIS SAINT GERMAIN

13:55 Liga Konfederacji CAF – 4.kolejka, Grupa A: MARUMO GALLANTS FC – USM ALGER


13:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa D: US MONASTIRIENNE – TP MAZEMBE


16:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa A: AL AKHDAR SC – FC ST.ELOI LUPOPO


16:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa C: ASKO DE KARA – PYRAMIDS FC


16:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa D: YOUNG AFRICANS – AS REAL DE BAMAKO


17:50 Magazyn LALIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski


18:20 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Piotr Bugajny – Tomasz Marzec (z Płocka)
Reporterzy: Adam Zakrzewsk


18:40 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – WARTA POZNAŃ 

Komentarz: Marcin Rosłoń – Mateusz Rokuszewski (z Płocka)


19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO
*(również o 23:00)


Studio: Paulina Chylewska -Piotr Stokowiec, Marek Jóźwiak, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto


19:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa B: DIABLES NOIRS – ASEC MIMOSAS


19:55 Liga Konfederacji CAF – 4. kolejka, Grupa C: FUTURE FC – ASFAR CLUB


20:00 Magazyn FULL IMPACT SERIE A 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO
*(również o 21:45)


Studio: Jacek Kurowski –Jacek Magiera,  Jakub Wawrzyniak


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU

Komentarz Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan


20:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM– PARIS SAINT GERMAIN

Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow – Przemysław Łagożny (z Monachium)
Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Marcin Żewłakow (z Monachium)
Komentarz w Radio Gol 1:  Jakub Grobara – Piotr Sornat


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: TOTTENHAM HOTSPUR – AC MILAN

Komentarz Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan

22:55 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Kacper Tomczyk -Robert Podoliński
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Maciej Iwański, Michał Zawacki

23:00 LaLiga Santander – 24. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Urban


23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: SKRÓTY MECZÓW 

Prowadzący: Marcin Feddek


20:25 FA Women’s Super League – 14. kolejka: CHELSEA – BRIGHTON

Komentarz: Dawid Szymczak


21:55 
Magazyn WOKÓŁ RINGU 

Redakcja: Piotr Momot


12:00 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 1: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


12:00 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 2: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


18:30 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 1: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


18:30 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 2: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


20:00 Magazyn DISCOVERY GOLF 


20:00 PGA Tour – Players Championship, Ponte Vedra Beach, USA: RUNDA 1


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS 


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – TORONTO MAPLE LEAFS 


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – PHILADELPHIA FLYERS 


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS 


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS– CAROLINA HURRICANES 


01:35 NHL: NY ISLANDERS– BUFFALO SABRES 


02:05 NHL: MINNESOTA WILD – CALGARY FLAMES 


03:05 NHL: ARIZONA COYOTES – ST.LOUIS BLUES 


03:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – SAN JOSE SHARKS 


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – ANAHEIM DUCKS 


13:45 Magazyn NHL ON THE FLY 


13:20 UCI World Tour – Tirreno-Adriatico, Włochy: ETAP 3 –  FOLLONICA – FOLIGNO 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Karol Dziambor

14:55 UCI World Tour – Paryż – Nicea, Francja: ETAP 4 –  SAINY-AMAND-MONTROND – LA LOGE DES GARDES 
*(od 16:00 w Eurosporcie 1)


Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:20 EuroCup FIBA – 1/4 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Adam Romański

18:40 EuroCup – 15. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – LONDON LIONS

Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski


20:55 Euroliga -27.kolejka: AS MONACO – PANATHINAIKOS ATENY

Komentarz: Adam Romański -Łukasz Koszarek


17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024, Gdańsk: STUDIO

Studio: Marcin Rams – Artur Siódmiak, Marcin Lijewski (z Gdańska)
Reporterka: Sylwia Michałowska

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024, Gdańsk: POLSKA – FRANCJA

Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik (z Gdańska)


20:30 Tauron Liga – 19. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


17:30 Plusliga- 18. kolejka CUPRUM LUBIN – TREFL GDAŃSK

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Lubina)

19:20 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – SIR SICOMA MONINI PERUGIA

Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur


20:20 Puchar CEV – 1/2 finału: VALSA GROUP MODENA – PGE SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


07:25 Mistrzostwa Świata na 6 czerwonych, Bangkok, Tajlandia, faza grupowa: DZIEŃ 3- SESJA PORANNA


12:25 Mistrzostwa Świata na 6 czerwonych, Bangkok, Tajlandia, faza grupowa: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


08:30 World Championship Tour- Banzai Pipieline , Peniche, Portugalia: DZIEŃ 1
*(od 17:05  w Eurosporcie 1)

Komentarz: Gtzegorz Jędrzejewski


19:00 World Chess Armageddon Series – Armageddon Regionals America: DZIEŃ 3



04:30 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst: ZAWODY
*(do 06:30)

Komentarz: Dawid Olejniczak

04:30 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: SAKKARI/TSITSIPAS -BADOSA/NORRIE

Komentarz: Dawid Olejniczak

04:50 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: FERNANDEZ/AUGER-ALIASSIME -ŚWIĄTEK/HURKACZ

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:05 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: JABEUR/RUUD -PEGULA/PAUL

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:20 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: SABALENKA/FRITZ – BENCIC/WAWRINKA 

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:30
Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/2 finału: SAKKARI/TSITSIPAS – ŚWIĄTEK/HURKACZ 

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:50
Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/2 finału: JABEUR/RUUD – SABALENKA/FRITZ

Komentarz: Dawid Olejniczak

06:10
Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst,  finał: ŚWIĄTEK/HURKACZ – SABALENKA/FRITZ

Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00
ATP  1000 Masters – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 1. runda: MARCOS GIRON – ALEKSANDAR KOVACEVIĆ

Komentarz: Dawid Olejniczak

21:55 ATP  1000 Masters – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 1. runda: MARCOS GIRON – ALEKSANDAR KOVACEVIĆ

Komentarz: Dawid Olejniczak

23:00 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 1. runda: JIRI LEHECKA – ARTHUR RIDERKNECH


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn DROGA DO PARYŻA na żywo

Prowadzenie: Wojciech Nowakowski

20:10 Magazyn SPORT na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom

 

About Marta Michałowska