Sport w TV: środa – 9 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:30 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 


18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 


20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD

20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA na żywo
Ipla


22:30 Serie A TIM – 7. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa A: 2 DZIEŃ
sport.tvp.pl


20:00 Futsal Ekstraklasa – 5. kolejka: LESZNO RED DEVILS CHOJNICE – FC TORUŃ na żywo



17:00 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa D: OCELARI TRINEC – LAUSANNE 


18:00 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa D: LAHTI PELICANS – YUNOST MIŃSK 
Ipla

19:30 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa A: KAC KLAGENFURT – EHC BIEL BIENNE 



14:45 Mediolan-Turyn, Włochy: WYŚCIG 


11:30 Turkish Basketball Super League – 2. kolejka: PINAR KARSIYAKA – AREL UNIVERSITESI BUYUKCEKMECE BASKETBOL


19:00 Magazyn LIGI ACB


19:15 EuroCup – 2. kolejka, grupa D: ASSECO ARKA GDYNIA – UNICAJA MALAGA
Eurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn KOSZYKARSKI
Ipla


19:00 Magazyn O CO BIEGA?


17:30 PGNiG Superliga – 7. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga – 7. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – PGE VIVE KIELCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa A: FLENSBURG – ZAGRZEB na żywo



06:45 Puchar Świata – grupa C, Kumagaya, Japonia: ARGENTYNA – USA 
Ipla

09:15 Puchar Świata – grupa A, Fukuroi, Japonia: SZKOCJA – ROSJA 
Ipla

11:45 Puchar Świata – grupa D, Oita, Japonia: WALIA – FIDŻI 
Ipla


03:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: TUNEZJA – KANADA 
Ipla

05:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: WŁOCHY – EGIPT 
Ipla

07:00 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
*(od 07:30 również w TVP Sport)
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: POLSKA – ROSJA 
Polsat Sport HD

10:30 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
Polsat Sport HD

10:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: USA – IRAN 
Polsat Sport HD

12:10 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: JAPONIA – AUSTRALIA 
Ipla

17:00 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: ARGENTYNA – BRAZYLIA
Ipla


06:30 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: ??? – ??? 


06:30 WTA Tour, Tianjin, Chiny – 2. runda: ??? – ??? na żywo


09:00 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: ??? – ??? 


11:30 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: ??? – ??? 


11:55 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

14:00 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: ??? – ??? 


14:00 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

16:00 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

16:30 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo


18:30 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo


20:30 WTA Tour, Linz, Austria: DZIEŃ 3 na żywo



18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie