Sport w TV: wtorek – 1 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – FC BAYERN MONACHIUM


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

20:00
Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Maciej Murawski, Grzegorz Mielcarski

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – FC BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Madrytu)

20:40
Bundesliga – 32. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Maciej Murawski, Grzegorz Mielcarski


04:00 
IEM Sydney 2018, CS:GO – faza grupowa: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
ESL Mistrzostwa Polski, League of Legends: 7. KOLEJKA – DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


14:00
 Eschborn-Frankfurt, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:00 Die BBL – 34. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – FRAPORT SKYLINERS na żywo


17:30 Energa Basket Liga – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 
Energa Basket Liga – 1/4 finału: ROSA RADOM – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 
NBL – 1/2 Finału: CEZ BASKETBALL NYMBURK – DEKSTONE TURI SVITAVY na żywo


17:15 Magazyn VELUX EHF premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński

18:15 PGNiG Superliga – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Kalisza)
Reporter: Piotr Bugajny


18:25 
PGNiG Superliga – 1/4 finału: ENERGA MKS KALISZ – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Kalisza)


18:00 Serie A1 – Finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME premiera.200
Ipla

22:00 
Magazyn WE LOVE MMA premiera.200


09:55 WTA Tour, Praga, Czechy: DZIEŃ 2 na żywo


11:00 ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1. runda: JAN-LENNARD STRUFF – DANIEL MASUR na żywo
Ipla

13:00
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1. runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – IVO KARLOVIC na żywo
Ipla

15:00
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1. runda: MIRZA BASIC – GAEL MONFILS na żywo
Ipla

17:00
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1. runda: FABIO FOGNINI – MARCO CECCHINATO na żywo
Ipla


12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Krasondar, Rosja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Krasondar, Rosja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Krasondar, Rosja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 17:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Krasondar, Rosja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


17:45 Mecz Towarzyski: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:55 Mecz Towarzyski: POLSKA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie