Sport w TV: wtorek – 10 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: RED BULL SALZBURG – LIVERPOOL


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: CHELSEA – LOSC LILLE na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Baranowski

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: INTER MEDIOLAN – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

17:00 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz
Analiza: Tomasz Łapiński – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek
Kącik Historyczny: Tomasz Smokowski
Kuchnia Mistrzów: Aleksandra Szwed
Muzyka Mistrzów: Hirek Wrona

17:30 Magazyn EKSTRAKLASYKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak

18:10 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Kubicki

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: RED BULL SALZBURG – LIVERPOOL na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Paweł Golański (z Salzburga)

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: NAPOLI – GENK na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Kubicki

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Bartłomiej Rabij

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Adam Matysek

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: INTER MEDIOLAN – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Piotr Czachowski (z Mediolanu)

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – VALENCIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: CHELSEA – LOSC LILLE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: BENFICA – ZENIT na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Bartłomiej Rabij

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: OLYMPIQUE LYON – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Adam Matysek

22:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz
Analiza: Tomasz Łapiński – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Studio: Szymon Rojek


20:00 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: PODSUMOWANIE 



19:45 Liga Mistrzów – 1/4 finału: EV ZUG – MOUNTFIELD HK 
Ipla

23:00 Liga Mistrzów – 1/4 finału: LULEA HOCKEY – LAUSANNE HC 
Ipla


19:10 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa B: LIETUVOS RYTAS – TOFAS 
Eurosport Player

17:50 Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa A: LIETKABELIS PANEVEZYS – BANCO DI SARDEGNA SASSARI 
Eurosport Player

18:00 
Magazyn BASKET+ 


18:05 EuroCup – 9. kolejka, grupa C: DARUSSAFAKA TEKFEN – BRESCIA 
Eurosport Player

18:20 Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa B: ANWIL WŁOCŁAWEK – VECHTA 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa B: LIMOGES – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

20:15 Energa Basket Liga – 12. kolejka: GTK GLIWICE – LEGIA WARSZAWA 
Polsat Sport HD

20:35 EuroCup – 9. kolejka, grupa D: UNICAJA MALAGA – EWE BASKETS OLDENBURG 
Eurosport Player

22:00 Magazyn KOSZYKARSKI 
Ipla


17:30 PGNiG Superliga – 16. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55
PGNiG Superliga – 16. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – PGE VIVE KIELCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa E: OK NIS WOJWODINA – VFB FRIEDRICHSHAFEN 

Komentarz: Adam Westfal – Maciej Dobrowolski

18:10 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: BENFICA LIZBONA – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński (z Lizbony)

20:25 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa E: KNACK ROESELARE – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Witold Roman


13:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie