Sport w TV: wtorek – 10 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 3. runda kwalifikacji: LEGIA WARSZAWA – DINAMO ZAGRZEB


19:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. runda kwalifikacji: FC SHERIFF TIRASPOL – FK CRVENA ZVEZDA na żywo


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
*(od 20:45 również w TVP 2 HD, także o 22:55)

Studio: Jacek Kurowski – Jakub Wawrzyniak, Robert Podoliński (z Warszawy)
Reporter: Patryk Ganiek


20:40 Carabao Cup – 1. runda: DERBY COUNTY FC – SALFORD CITY FC
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:50 Magazyn MLS 

Redakcja: Tomasz Lach

20:55 Liga Mistrzów UEFA – 3. runda kwalifikacji: LEGIA WARSZAWA – DINAMO ZAGRZEB na żywo

Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski (z Warszawy)

21:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. runda kwalifikacji: SL BENFICA – SPARTAK MOSKWA na żywo

Komentarz: Marceli Korytek


13:45 Tour de Pologne: ETAP 2
*(od 14:50 do 15:00 i od 17:30 do 19:15 także w TVP 1 HD, finisz w Radio Gol 1)
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski, Lech Piasecki
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Piotr Wadecki, Robert Radosz
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki
Reporter w Polsacie Sport: Marta Ćwiertniewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

15:50 Tour of Denmark, Dania: ETAP 1


Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

17:20 Tour de Pologne: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Rutkiewicz, Lech Piasecki
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki

18:30 Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG KOBIET 

Komentarz: Stanisław Brzósko


19:15 Plaża Open, Myślenice: MECZ O 3. MIEJSCE I FINAŁ

Komentarz: Jarosław Marendziak – Monika Brzostek (z Myślenic)
Studio: Natalia Bąk – Marcin Strządała (z Myślenic)


13:00 Championship League, Leicester, Anglia: DZIEŃ 18
*(do 17:15, a następnie od 18:00)


00:25 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: LLOYD HARRIS – BRAYDEN SCHNUR
*(dokończenie)
Polsat Sport HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

01:05 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: VASEK POSPISIL – TOMMY PAUL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

02:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: NICK KYRGIOS – REILLY OPELKA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: CORI GAUFF – ANASTASIJA SEVASTOVA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Klaudia Jans-Ignacik

17:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: MIOMIR KECMANOVIC – KEI NISHIKORI 

Komentarz: Marcin Muras

19:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: KATERINA SINIAKOVA – GARBINE MUGURUZA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

19:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: JOHN ISNER – ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA 
*(od 20:18 w Polsacie Sport Extra)
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: HURKACZ/SINNER – KUBOT/MELO
*(od 20:18 w Polsacie Sport)
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Lorek

21:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: PETRA KVITOVA – FIONA FERRO
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

21:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 2. runda: DANIIL MEDVEDEV – ALEXANDER  BUBLIK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: PETRA MARTIC – DARIA KASATKINA


18:55 Bauhaus-Ligan – 11. kolejka: EKSILSTUNA SMEDERNA – DACKARNA MÅLLILA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz, Marcin Kuźbicki


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie