Sport w TV: wtorek – 13 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:50 Mistrzostwa Świata kobiet U17, Maldonado, Urugwaj – grupa B: BRAZYLIA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

18:45 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z GDAŃSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa A: NOWA ZELANDIA – FINLANDIA na żywo
Eurosport Player

20:00
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Maldonado, Urugwaj – grupa B: MEKSYK – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI na żywo
Eurosport Player

22:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa A: URUGWAJ – GHANA na żywo
Eurosport Player


22:45 Turniej EIHC, Gdańsk: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD


19:25 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – 7. kolejka, grupa D: LIETUVOS RYTAS – UNICS KAZAN na żywo


17:55 Liga Mistrzów FIBA – 6. kolejka, grupa A: BANVIT BK – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla

18:00 
VTB United League: BC KALEV – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:55
EuroCup – 7. kolejka, grupa B: ARKA GDYNIA – TOFAS BURSA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:20 
EuroCup – 7. kolejka, grupa C: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – LYON-VILLEURBANNE na żywo


19:00
Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Bugajny


20:00 
Grand Slam of Darts, Aldersley, Wielka Brytania:DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


19:55 
Liga Mistrzyń CEV – 3. runda: ASPTT MULHOUSE VB – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


18:30 
1. Liga – 9. kolejka: MKS ŚLEPSK SUWAŁKI – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla


11:00 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 2 na żywo


13:45 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

21:55 
Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa B: RAVEN KLAASEN/MICHAEL VENUS – NIKOLA MEKTIC/ALEXANDER PEYA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa B: KEVIN ANDERSON – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa B: JUAN SEBASTIAN CABAL/ROBERT FARAH – JAMIE MURRAY/BRUNO SOARES na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – grupa B: ROGER FEDERER – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:55 Porsche Supercup: PODSUMOWANIE SEZONU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie