Sport w TV: wtorek – 13 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa C: LUKSEMBURG – SŁOWACJA Komentarz: Marek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa C: LUKSEMBURG – SŁOWACJA premiera.200
Polsat Sport News

Komentarz: Marek Kleitz

16:20
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:40 Mecz towarzyski, U-21: POLSKA – RUMUNIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Białegostoku)
Reporter: Łukasz Borowski

18:00 Turniej towarzyski, U-20, faza grupowa: NIEMCY – ANGLIA na żywo
Eurosport HD

19:20
Eliminacje Mistrzostw Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

Studio: Marcin Feddek – Jacek Ziober

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: HOLANDIA – CZECHY na żywo
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Strejlau

20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: TURCJA – ISLANDIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Robert Zieliński

20:35 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: WŁOCHY – NORWEGIA na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński

22:45
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Marcin Feddek – Jacek Ziober

23:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: BELGIA – IZRAEL premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Janisz

23:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy: SKRÓTY MECZÓW premiera.200
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Leszek Bartnicki, Marek Kleitz

futsal
19:00 Magazyn FUTSAL EKSTRAKLASA premiera.200
Orange sport

koszykówka mężczyzn
11:07 Beko BBL – 3. kolejka: CRAILSHEIM – ALBA BERLIN premiera.200
Polsat Sport News

19:30
EuroCup – grupa C: SLUC NANCY BASKET – VALENCIA BC na żywo
Eurosport 2 HD

21:10 
EuroCup – grupa B: LE MANS SARTHE BASKET – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Eurosport 2 HD

23:00
Magazyn EUROCUP premiera.200
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
20:00 Magazyn HANDBALL-BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
16:3Mistrzostwa Europy, playoff: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:30 
Mistrzostwa Europy, playoff: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News

18:30
Mistrzostwa Europy, playoff: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

20:30
Mistrzostwa Europy, playoff: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News

siatkówka plażowa kobiet
11:20 World Tour, Puerto Vallarta, Meksyk: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:30 World Tour, Puerto Vallarta, Meksyk: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka plażowa mężczyzn
15:07 World Tour, Puerto Vallarta, Meksyk: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport News

16:00 World Tour, Puerto Vallarta, Meksyk: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport News

sporty walki
22:00 Magazyn WCK FULL RULE MUAY THAI 2015 premiera.200
Fightklub

tenis
07:30 ATP World Tour 1000, Szanghai, Chiny – 1 Runda: THOMAZ BELLUCCI – MILOS RAONIĆ na-żywo
polsat-sport-hd.120

09:30
ATP World Tour 1000, Szanghai, Chiny – 1 Runda: TOMMY HAAS – KEVIN ANDERSON na-żywo
polsat-sport-hd.120

11:30 ATP World Tour 1000, Szanghai, Chiny – 1 Runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – ROGER FEDERER  na-żywo
polsat-sport-hd.120

12:30 WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: JULIA GÖRGES – CAMILA GIORGI na-żywo
Eurosport HD

13:30
ATP World Tour 1000, Szanghai, Chiny – 1 Runda: JO-WILFRIED TSONGA – VICTOR ESTRELLA BURGOS na-żywo
polsat-sport-hd.120

14:30
WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: STEFANIE VOEGELE – TAMIRA PASZEK na-żywo
Eurosport HD

16:30 WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ – ANDREEA MITU na-żywo
Eurosport HD

18:00 WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: BARBORA STRÝCOVÁ – BARBARA HAAS na-żywo
Eurosport 2 HD

20:00 WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: ANDREA PETKOVIĆ – JOHANNA LARSSON na-żywo
Eurosport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny