Sport w TV: wtorek – 14 marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: MANCHESTER CITY – RB LIPSK


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: SPORTING U19 – LIVERPOOL U19

Komentarz Paweł Gołaszewski – Przemysław Łagożny 


14:10 Saudi King’s Cup- 1/4 finału: AL WEHDA – AL – BATIN


15:25 Saudi King’s Cup- 1/4 finału: AL NASR – ABHA


18:55 Saudi King’s Cup- 1/4 finału: AL HILAL – AL – FATEH


19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)


Studio: Jerzy Mielewski –  Michał Probierz, Tomasz Zieliński, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto


20:20 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz w PSP 2: Szymon Rojek – Przemysław Łagożny


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: MANCHESTER CITY – RB LIPSK

Komentarz w PSP 1: Sebastian Chabiniak -Andrzej Niedzielan
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: FC PORTO – INTER MEDIOLAN

Komentarz w PSP 2: Szymon Rojek – Przemysław Łagożny
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


20:55 Sky Bet Championship- 37. kolejka: MIDDLESBROUGH – STOKE CITY

Komentarz: Marcin Pawłowski


21:00 Retro TVP Sport – Eliminacje Mistrzostw Europy 1992: POLSKA – ISLANDIA


23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: SKRÓTY MECZÓW 

Redakcja: Przemysław Iwańczyk


11:25 Puchar Świata, Drammen, Norwegia: KWALIFIKACJE DO SPRINTU STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN


13:50 Puchar Świata, Drammen, Norwegia: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


19:30 DP World Tour – Magical Kenya Open, Nairobi, Kenia: PODSUMOWANIE 


20:00
 Asian Tour – International Series Thailand, Hua Hin, Tajlandia: PODSUMOWANIE


00:35 NHL: MONTREAL CANADIENS – COLORADO AVALANCHE 


00:35 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS– BUFFALO SABRES 


03:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – DALLAS STARS 


13:00 Magazyn NHL ON THE FLY


12:00 UCI Asia Tour – Wyścig dookoła Tajwanu,, Tajwan: ETAP 2 –  TAOUYUAN


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Mateusz Dziopa


20:00 LNB Pro A – 24. kolejka:  LYON-VILLEURBANNE – BOULOGNE-LEVALLOIS


20:00 EuroCup – 16. kolejka: PARIS BASKETBALL – ŚLĄSK WROCŁAW

Komentarz: Tomasz Jankowski – Marek Popiołek


17:45 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW – ECZACIBASI DYNAVIT ISTANBUŁ

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek

18:50 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: ALLIANZ MTV STUTTGART – IGOR GORGONZOLA NOVARA

Komentarz: Krzysztof Wanio – Dorota Świeniewicz


15:45 Puchar Świata. Raw Air, Lillehammer Norwegia: STUDIO
*(również o 17:15 i 18:05)



15:50 Puchar Świata. Raw Air, Lillehammer Norwegia: STUDIO
*(również o 17:55)


Studio: Paweł Kuwik
Reporterzy:  Kacper Merk, Dominik Formela


16:10 Puchar Świata. Raw Air, Lillehammer Norwegia: 1 KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie:  Marek Rudziński – Igor Błachut
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


00:25 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: JANNIK SINNER – ADRIAN MANNARINO 

Komentarz: Tomasz Lorek

00:30 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: ONS JABEUR – MARKETA VONDROUSOVA 


02:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: IGA ŚWIĄTEK  – BIANCA ANDREESCU 

Komentarz: Żelisław Żyżyńsk – Dawid Celt.


02:15 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: JACK DRAPER – ANDY MURRAY 

Komentarz: Dawid Olejniczak


03:30 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: CARLOS ALCARAZ – TALLON GRIEKSPOOR

Komentarz: Dawid Olejniczak

04:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: VARVARA GRACHEVA – DARIA KASATKINA 


14:30 Superliga tenisowa: LOSOWANIE

Studio: Paulina Chylewska – Aida Bella,  Danuta Dmowska-Andrzejuk, Jarosław Lewandowski, Michał Domański,  Kinga Szynklarz, Paweł Majewski, Artur Bochenek
Prowadzenie: Tomasz Lorek – Aleksandra Żuchowska, Maks Kasnikowski

18:00 Magazyn DAMY I ASY

Studio: Bartek Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka, Marcin Matkowski

19:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 4. runda: COCO GAUFF – REBECCAPETERSON 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Dawid Celt

19:00
ATP  1000 Masters – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 4. runda: DANIŁ MIEDWIEDIEW – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 4. runda: BARBORA KREJCIKOVA – ARYNA SABALENKA

Komentarz: Marek Furjan


22:50 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: TAYLOR FRITZ – MARTON FUCSOVICS 

Komentarz: Dawid Olejniczak

23:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 4. runda: PETRA KVITOVA – JESSICA PEGULA 


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom