Sport w TV: wtorek – 14 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA EFL Cup – 3. runda: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MIDDLESBROUGH FC


14:10 Puchar Włoch: ZAPOWIEDŹ MECZÓW 1/8 FINAŁU
sport.tvp.pl

14:45 Puchar Włoch – 1/8 finału: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Marek Citko, Marcin Żewłakow

14:55 Puchar Włoch – 1/8 finału: SSC NAPOLI – PERUGIA CALCIO 
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Adam Kotleszka

17:05 Puchar Włoch – 1/8 finału: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Marek Citko, Marcin Żewłakow

17:55 Puchar Włoch – 1/8 finału: SS LAZIO – US CREMONESE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Marek Jóźwiak

20:40 Puchar Włoch – 1/8 finału: INTER MEDIOLAN – CAGLIARI CALCIO 
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Sokołowski

21:00
EFL Cup – 3. runda: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MIDDLESBROUGH FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


09:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player

13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


17:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – NEW YORK ISLANDERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek

18:00
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/2 finału: MOUNTFIELD HK – DJURGARDEN IF 
Ipla

22:30 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/2 finału: LULEA HOCKEY – FROLUNDA INDIANS
Ipla


18:45 FEI World Cup, Bazylea, Szwajcaria: SKOKI 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:20 Eurocup – 2. kolejka, grupa G: UNICS KAZAN – МONACO BASKET 
Eurosport Player

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 19. kolejka: CSKA MOSKWA – REAL MADRYT 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 Liga Mistrzów FIBA – 11. kolejka, grupa D: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – HAPPY CASA BRINDISI
Eurosport Player

19:00 Magazyn PIĄTA KWARTA 

Redakcja: Kacper Merk

19:50 Eurocup – 2. kolejka, grupa F: UMANA REYER VENEZIA – BRESCIA 
Eurosport Player


20:35 Eurocup – 2. kolejka, grupa H: UNICAJA MÁLAGA – CLUB JOVENTUT BADALONA 
Eurosport Player


09:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30
Puchar Świata, Flachau, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

20:35 Puchar Świata, Flachau, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


20:00 Mistrzostwa Europy 2020, Goteborg, Szwecja – grupa F: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: 
Mariusz Jankowski

20:20 Mistrzostwa Europy 2020, Goteborg, Szwecja – grupa F: POLSKA – SZWECJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


23:30 Rajd Dakar 2020: ETAP 9 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Puchar Polski – 1/4 finału: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Puchar Polski – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:45 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:45 Puchar Świata, Bad Gastein, Austria: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:00 Australian Open, Melbourne, Australia: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 11:00)
Eurosport Player

01:30 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – 1. runda: ALJAZ BEDENE – TOMMY PAUL na żywo
Eurosport Player

01:30 WTA Tour, Adelajda, Australia – 1. runda: ARINA RODIONOVA – SLOANE STEPHENS na żywo
sport.tvp.pl

03:30 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – 1. runda: ALEXANDER BUBLIK – DANIEL EVANS na żywo
Eurosport Player

03:30 WTA Tour, Adelajda, Australia – 2. runda: ASLEIGH BARTY – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
sport.tvp.pl

05:30 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – 1. runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – JORDAN THOMPSON na żywo
Eurosport Player

06:30 WTA Tour, Adelajda, Australia – 1. runda: ARYNA SABALENKA – SU-WEI HSIEH na żywo
sport.tvp.pl

09:00 WTA Tour, Adelajda, Australia – 2. runda: ALJA TOMLJANOVIC – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.pl

09:00 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – 1. runda: JAN-LENNARD STRUFF – ??? na żywo
Eurosport Player

10:30 ATP World Tour 250, Adelajda, Australia – 1. runda: PIERRE-HUGUES HERBERT – ALEX BOLT  na żywo
Eurosport Player


00:00 (wt/śr) Formuła E – Santiago ePrix: ZAPOWIEDŹ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie