Sport w TV: wtorek – 17 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:00 
Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120 Ipla
Redakcja: Grzegorz Michalewski

20:00
Magazyn PRIMEIRA LIGA premiera.200
Sportklub
Redakcja: Marcin Grzywacz

21:45 Magazyn RYWALE UEFA EURO 2016 premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

hokej na lodzie
11:10
Mistrzostwa Świata Elity – grupa B: USA – SŁOWACJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

19:10 
Mistrzostwa Świata Elity – grupa A: ROSJA -SZWECJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

kolarstwo szosowe
14:30 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:45 
Giro d’Italia: ETAP 10 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:30
Tour of California: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka
17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
19:50 Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport NewsIpla

piłka ręczna mężczyzn
21:00 Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub
Redakcja: Kamil Gapiński

pływanie
11:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka kobiet
03:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: KAZACHSTAN – PERU na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:45 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: DOMINIKANA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: TAJLANDIA – HOLANDIAna żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: JAPONIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
17:30 Memoriał Wagnera: BELGIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 Memoriał Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Memoriał Wagnera: POLSKA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30 Memoriał Wagnera: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

tenis
10:00 French Open, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie