Sport w TV: wtorek – 18 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 13. kolejka: JAPONIA – POLSKA


00:45 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – grupa C: JAPONIA – CHILE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Szymon Rojek

18:05 Mistrzostwa Europy U21, Serravalle, San Marino – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny

18:20 
Mistrzostwa Europy U21, Serravalle, San Marino – grupa C: RUMUNIA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

20:40 Mistrzostwa Europy U21, Cesena, Włochy – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Cesena, Włochy – grupa C: ANGLIA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau

20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Grenoble, Francja – grupa C: JAMAJKA – AUSTRALIA na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – grupa C: WŁOCHY – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

23:15 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa A: BOLIWIA – PERU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Robert Zieliński


18:45 Bilardowa Ekstraklasa – 2. mecz, 4. runda: BAŁTYCKIE CENTRUM BILARDOWE MOSIR KĘTRZYN – METAL FACH LP SOKÓŁKA 


20:00 Weber Cup, Las Vegas, USA: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz


12:00 ESL Pro League – CS:GO: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


10:00 FEI Nations Cup, Sopot: POSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:45 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 4 na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:40 Lega A – Finał: UMANA REYER VENEZIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player


06:05 Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 13. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski
Reporter: 
Filip Czyszanowski


06:15 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 13. kolejka: JAPONIA – POLSKA na żywo
*(od 06:20 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski

09:00 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 13. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski
Reporter: 
Filip Czyszanowski

09:45 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 13. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:45 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 13. kolejka: BUŁGARIA – SERBIA na żywo
Ipla

17:45 Liga Narodów FIVB, Ankara, Turcja – 13. kolejka: TURCJA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:00 Liga Narodów FIVB, Jekaterynburg, Rosja – 13. kolejka: HOLANDIA – TAJLANDIA 
Ipla


23:00 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 13. kolejka: CHINY – NIEMCY 
Ipla

23:30 Liga Narodów FIVB, Ankara, Turcja – 13. kolejka: BRAZYLIA – WŁOCHY 
Ipla


17:50 Mistrzostwa Europy, Düsseldorf, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: JAN-LENNARD STRUFF – LASLO DJERE na żywo
Ipla

12:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: DAYANA YASTREMSKA – JULIA GOERGES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: STAN WAWRINKA – DANIEL EVANS na żywo
Ipla

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: BORNA CORIC – JAUME MUNAR na żywo
Ipla

14:25 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – IGA ŚWIĄTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: NAOMI OSAKA – MARIA SAKKARI na żywo
sport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: JO-WILFRIED TSONGA – BENOIT PAIRE na żywo
Ipla

16:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: VENUS WILLIAMS – ALIAKSANDRA SASNOVICH na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: STEFANOS TSITSIPAS – KYLE EDMUND na żywo
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: ROGER FEDERER – JOHN MILLMAN na żywo
Ipla

18:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: DONNA VEKIC – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: GRIGOR DIMITROV – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla


09:00 World Tour, Sapporo, Japonia: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



22:00 Formuła E – ePrix Szwajcarii: ZAPOWIEDŹ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie