Sport w TV: wtorek – 2 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC 16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  Redakcja: Adrian Olek 17:20 Puchar Polski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC


16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Adrian Olek

17:20 Puchar Polski – 1/4 finału: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk, Mateusz Stóf

18:25 Serie A – 25. kolejka: SS LAZIO – TORINO FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

19:15 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

20:15 
Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 


20:20 Puchar Polski – 1/4 finału: LECH POZNAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Bartosz Pająk

20:40 Puchar Niemiec – 1/4 finału: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BORUSSIA DORTMUND 

Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł

20:40 Serie A – 25. kolejka: JUVENTUS FC – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Stóf


10:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Obertilliach, Austria: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

14:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Obertilliach, Austria: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
*(od 14:30 również w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf



13:05 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


14:00 Grand Prix Samyn, Belgia: WYŚCIG KOBIET 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

15:15 Grand Prix Samyn, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Remigiusz Kula

18:00 Turkish Airlines Euroliga – 27. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – ALBA BERLIN 


20:25 Liga Mistrzów FIBA – 1. kolejka, grupa L: DINAMO SASSARI – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Ipla


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ELVERUM – PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL 


18:35 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: IFK KRISTIANSTAD – USAM NIMES GARD 


20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: THW KIEL – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 


20:35 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: FENIX TOULOUSE HANDBALL – FIVERS MARGARETEN 


20:35 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: MONTPELLIER HANDBALL – RK NEXE NASICE 


20:40 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – CZECHOWSKIE NIEDŹWIEDZIE 
*(o 22:45  w Eurosport 1 HD)


20:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: SIR SICOMA MONINI PERUGIA – LEO SHOES MODENA 


17:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE DO KONKURSU NA DUŻEJ SKOCZNI 


10:00 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 
*(do 12:00, całość na Eurosport Player)



14:35 Mistrzostwa Świata, Rogla, Słowenia: SLALOM RÓWNOLEGŁY 
*(o 15:05 również w Polsacie Sport News HD, o 16:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz


11:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1. runda debla: MCLACHLAN/NISHIKORI – KOOLHOF/KUBOT 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

12:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1. runda: HUBERT HURKACZ – ADRIAN MANNARINO 
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1. runda: STAN WAWRINKA – KARENKHACHANOV 
Ipla

16:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1. runda: MADISON KEYS – BELINDA BENCIC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

18:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1. runda: SAISAI ZHANG – MISAKI DOI 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Dawid Celt – Klaudia Jans-Ignacik

19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1. runda: EGOR GERASIMOV – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

21:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1. runda: BORNA CORIC – BOTIC VAN DE ZANDSCHULP 
Ipla


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie