Sport w TV: wtorek 2 – stycznia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga EA Sports – 19. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF


16:55 LaLiga EA Sports – 19. kolejka: GETAFE CF – RAYO VALLECANO 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

17:55 Scottish Premiership – 22. kolejka: ST. MIRREN FC – CELTIC FC 

Komentarz: Paweł Slęzak – Przemysław Łagożny

19:10 LaLiga EA Sports – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – CD ALAVES 

Komentarz: Eryk Szpruch – Marcin Gazda

20:25 Premier League – 20. kolejka: WEST HAM UNITED – BRIGHTON & HA 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Wojciech Piela

20:55 Coppa Italia – 1/8 finału: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO 

Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Kobierecki

21:25 LaLiga EA Sports – 19. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Jakub Kręcidło


20:30 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia: PÓŁFINAŁY
*(do 23:30)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Mateusz Dziopa

20:00 Magazyn BASKET OFFICE 

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski – Łukasz „KeeptheBeat” Szwonder, Radosław Hyży

20:05 Euroliga – 18.kolejka: MACCABI TEL AWIV – AS MONACO

Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski

20:45 Euroliga – 18.kolejka: PARTIZAN BELGRAD – ASVEL LYON VILLEURBANNE

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć 
23:00 Magazyn ORLEN BASKET LIGA

Redakcja: Agnieszka Łapacz


15:45 PlusLiga – 14. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PROJEKT WARSZAWA

Komentarz w Polsacie: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga (z Olsztyna)
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski

18:20 PlusLiga – 14. kolejka: ENEA CZARNI RADOM – BARKOM KAZHANY LWÓW

Komentarz: Marek Magiera – Jakub Bednaruk (z Radomia)

21:00 PlusLiga – 14. kolejka: PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Bełchatowa)


12:45 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO
*(również o 14:45)


13:30 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błąchut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Dominik Stachowiak – Bartosz Matlęga


12:00 Championship League Snooker Invitational, Leicester, Anglia:, faza grupowa, grupa 1 DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA
*(do 17:00)


17:30 Championship League Snooker Invitational, Leicester, Anglia, faza grupowa, grupa 1: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA
*(do 22:30)


00:30 United Cup – Sydney, Australia, faza grupowa, Grecja vs Chile, 2. kolejka: MARIA SAKKARI – DANIELA SEGUEL

Komentarz: Dawid Olejniczak  

02:30 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Kanada vs Chile, 2. kolejka: STEFANOS SAKELLARIDIS – NICOLAS JARRY

Komentarz: Dawid Olejniczak 

03:00 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Serbia, 2. kolejka: MARKETA VONDROUSOVA – OLGA DANILOVIC

Komentarz: Michał Krogulec 

04:00 WTA Tour 500 – Brisbane International, Brisbane, Australia – 1. runda: SOFIA KENIN – ARINA RODIONOWA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński

04:15 United Cup –  Sydney, Australia, faza grupowa, Kanada vs Chile, 2. kolejka: TSITSIPAS/SAKKARI – BARRIOS VERA/SEGUEL

Komentarz: Dawid Olejniczak 

05:35 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Serbia, 2. kolejka: JIRI LEHECKA – NOVAK DJOKOVIC

Komentarz: Michał Krogulec

07:00 WTA Tour 500 – Brisbane International, Brisbane, Australia – 1. runda: ANNA KALINSKAYA – VICTORIA AZARENKA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński


07:40 United Cup –  Sydney Australia, faza grupowa, Chorwacja vs Holandia, 2. kolejka: BORNA CORIĆ – TALLON GRIEKSPOOR

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

08:20 United Cup –  Perth, Australia, faza grupowa, Czechy vs Serbia, 2. kolejka,mikst: KOŁODZIEJOWA/NOUZA – DANILOVIC/MEDJEDOVIĆ

Komentarz: Michał Krogulec

10
:00 United Cup –  Sydney Australia, faza grupowa, Chorwacja vs Holandia, 2. kolejka: DONNA VEKIĆ – ARANTXA RUS

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

11:55 WTA Tour 500 – Brisbane International, Brisbane, Australia – 1. runda: KIMBERLY BIRRELL – OLIVIA GADECKI na żywo

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

12:30 United Cup –  Sydney Australia, faza grupowa, Chorwacja vs Holandia, 2. kolejka: VEKIC/DODIG – SCHUURS/KOOLHOF

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 


19:40 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom