Sport w TV: wtorek – 20 września 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:30 Puchar Polski – 1/8 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Waldemar Prusik (z Jastrzębia)
Reporter: Grzegorz Michalewski

14:45 Puchar Polski – 1/8 Finału: GKS 1962 JASTRZĘBIE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Waldemar Prusik (z Jastrzębia)
Reporter: Grzegorz Michalewski

17:40 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra – Joanna Tokarska (z Włocławka)
Reporter: Karolina Owczarz

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet – grupa 4: POLSKA – MOŁDAWIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra – Joanna Tokarska (z Włocławka)
Reporter: Karolina Owczarz

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:55
Ligue 1 – 6. kolejka: LILLE OSC – TOULOUSE FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

19:55
Bundesliga – 4. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:15 
Puchar Polski – 1/8 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

20:25 
Puchar Polski – 1/8 Finału: GÓRNIK ZABRZE – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

20:40
EFL Cup – 1/16 Finału: LEICESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
Ligue 1 – 6. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – DIJON FCO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:55 
La Liga Santander – 5. kolejka: SEVILLA FC – REAL BETIS na żywo
Jedenaście
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

futbol amerykański
02:25 NFL – 2. kolejka: CHICAGO BEARS – PHILADELPHIA EAGLES na żywo
Eleven Sports

hokej na lodzie
01:55 Puchar Świata – grupa B: ROSJA – AMERYKA PŁN U-23 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek

20:55 
Puchar Świata – grupa A: FINLANDIA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

kolarstwo szosowe
14:30 Eneco Tour: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
20:00 Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

Snooker
08:30 2016 Bank of Communications OTO Shanghai Masters: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:30 2016 Bank of Communications OTO Shanghai Masters: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00 Magazyn CHAMPION OF CHAMPIONS 2015 premiera.200
Sportklub

wyścigi motocyklowe
22:30 FIM Endurance World Championship, Bol d Or, Francja: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
22:00 Mistrzostwa świata Endurance, Austin, Stany Zjednoczone: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00 
Blancpain Endurance Series, Nürburgring, Niemcy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis
11:00 ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie