Sport w TV: wtorek – 21 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 24. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC


12:00 Magazyn COPPA ITALIA 
sport.tvp.pl

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/16 finału: REAL SARAGOSSA – RCD MALLORCA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow

20:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:25 Premier League – 24. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:30 Magazyn BUNDESLIGA SPECIAL 
Ipla

20:40 Puchar Włoch – 1/4 finału: SSC NAPOLI – SS LAZIO na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
20:55 Puchar Hiszpanii – 1/16 finału: SEVILLA FC – LEVANTE UD na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki

21:10 Premier League – 24. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


10:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn – 1/2 finału: USA – KANADA na żywo
Eurosport Player

13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn – 1/2 finału: ROSJA – FINLANDIA na żywo
Eurosport Player

16:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet – mecz o 3. miejsce: SŁOWACJA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport Player

19:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet – finał: JAPONIA – SZWECJA na żywo
Eurosport Player


18:50 FEI World Cup, Lipsk, Niemcy: SKOKI 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk


01:30 NBA: BOSTON CELTICS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Huber Radke

04:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 Liga Mistrzów FIBA – 12. kolejka, grupa A: POLSKI CUKIER TORUŃ – LIETKABELIS na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Edward Durda – Dariusz Kondraciuk (z Torunia)

18:05
Eurocup – 3. kolejka, grupa F: PROMITHEAS PATRAS – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

18:05 Eurocup – 3. kolejka, grupa E: DARÜSSAFAKA TEKFEN – KK PARTIZAN na żywo
Eurosport Player

18:35 Magazyn PIĄTA KWARTA 

Redakcja: Kacper Merk

19:50 Eurocup – 3. kolejka, grupa H: АNDORRA – UNICAJA MÁLAGA na żywo
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 3. kolejka, grupa E: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:00 Liga Mistrzów FIBA – 12. kolejka, grupa B: ANTWERP GIANTS – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Rudziński

20:20 Liga Mistrzów FIBA – 12. kolejka, grupa D: HAPPY CASA BRINDISI – PAOK SALONICCO na żywo
Eurosport Player


19:25 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa D: NANTES VB – VASAS OBUDA BUDAPESZT na żywo

Komentarz: Edward Durda – Natalia Bamber-Laskowska

20:25 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa E: RC CANNES – URAŁOCZKA-NTMK JEKATERYNBURG na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Milena Sadurek


20:30 PlusLiga – 16. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player


00:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: HUBERT HURKACZ – DENNIS NOVAK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: JOHANNA KONTA – ONS JABEUR na żywo
Eurosport PlayerIpla

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MAGDA LINETTE – ARANTXA RUS na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DONNA VEKIC – MARIA SHARAPOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ADRIAN MANNARINO – DOMINIC THIEM na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: RAFAEL NADAL – HUGO DELLIEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DAMIR DZUMHUR – STAN WAWRINKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: GAEL MONFILS – YEN-HSUN LU na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: NICK KYRGIOS – LORENZO SONEGO na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: IGA ŚWIĄTEK – TIMEA BABOS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DANIIL MEDVEDEV – FRANCES TIAFOE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MARCO CECCHINATO – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ELISABETTA COCCIARETTO – ANGELIQUE KERBER na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:30
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:25 Formuła E – Santiago ePrix: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie