Sport w TV: wtorek – 22 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYT


16:40 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Piotr Laboga

16:55 1. liga – 14. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC 
Ipla


17:25 LaLiga Santander – 15. kolejka: VALENCIA CF – SEVILLA FC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

17:25 LaLiga Santander – 15. kolejka: ELCHE CF – CA OSASUNA 
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


17:50 Eliteserien – 30. kolejka: SK BRANN – ODDS BK na żywo
Eurosport Player


17:50 Eliteserien – 30. kolejka: STROMSGODSET IF – STABAEK FOTBALL na żywo
Eurosport Player


17:50 Eliteserien – 30. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – ROSENBORG BK na żywo
Eurosport Player


17:50 Eliteserien – 30. kolejka: KRISTIANSUND BK – FK HAUGESUND na żywo
Eurosport Player


17:50 Eliteserien – 30. kolejka: MJONDALEN IF – AALESUNDS FK na żywo
Eurosport Player


17:55 Eliteserien – 30. kolejka: VALERENGA FOTBALL – IK START na żywo
Eurosport Player


18:20 Puchar Niemiec – 2. runda: 1.FC KOLN – VFL OSNABRUCK


18:20 Puchar Niemiec – 2. runda: SSV ULM 1846 – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN


18:20 Puchar Niemiec – 2. runda: TSG 1899 HOFFENHEIM – SPVGG GREUTHER FURTH


18:25 Carabao Cup – 1/4 finału: BRENTFORD FC – NECASTLE UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 Serie A – 14. kolejka: FC CROTONE – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 Puchar Niemiec – 2. runda: FC AUGSBURG – RB LIPSK 


19:20 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

19:40 LaLiga Santander – 15. kolejka: SD HUESCA – UD LEVANTE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht

19:40 LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYT 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Bartosz Pająk


19:55 Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – VVV-VENLO 
Ipla


20:30 Puchar Niemiec – 2. runda: EINTRACHT BRUNSZWIK – BORUSSIA DORTMUND 


20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: DYNAMO DREZNO – SV DARMSTADT 98


20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: SV ELVERSBERG – BORUSSIA MONCHENGLADBACH


20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: 1.FC UNION BERLIN – SC PADERBORN


20:40 Serie A – 14. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Domink Guziak
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Jędrzejak


20:55 Carabao Cup – 1/4 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


21:55 LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL VALLADOLID – FC BARCELONA
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz


21:55 LaLiga Santander – 15. kolejka: VILLAREAL CF – ATHLETIC BILBAO

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała


13:45 Robotland Cyclocross, Essen, Belgia: WYŚCIG KOBIET


15:00 Robotland Cyclocross, Essen, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


17:10 Magazyn BASKET+
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Artur Kwiatkowski

17:55 Liga Mistrzów FIBA – 3. kolejka, grupa D: FALCO-VULCANO ENERGIA KC SZOMBATHELY – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Wojciech Michałowicz

18:00 Turkish Airlines Euroliga – 16. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – CRVENA ZVEZDA MTS BELGRAD 


20:25 Liga Mistrzów FIBA – 4. kolejka, grupa H: HAPPY CASA BRINDISI – FILOU OOSTENDE 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Tomasz Świętoński

20:30 easyCredit BBL – 8. kolejka: MEDI BAYREUTH – S.OLIVER WURZBURG 


23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 


17:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz

20:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz


13:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 
*(do 14:05, a następnie od 19:05 do 21:00 i od 21:20, całość na sport.tvp.pl)
TVP Sport HD


17:25 Tauron Liga – 7. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 



17:30 PlusLiga – 19. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD

18:00 Tauron 1. liga – 9. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – MICKIEWICZ KLUCZBORK


20:30 PlusLiga – 19. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – CUPRUM LUBIN
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


14:05 Mistrzostwa Polski, Wisła: STUDIO 
TVP Sport HD
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporter: Michał Chmielewski

14:35 Mistrzostwa Polski, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(od 16:00 również w TVP 1 HD i TVP Polonia HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (z Wisły)


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:45)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie