Sport w TV: wtorek – 22 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYD – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – PSG na żywo
Ipla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:10 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Dariusz Kubicki

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYD – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa C: SZACHTAR DONIECK – DINAMO ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Dariusz Kubicki

20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 
CANAL+ Sport HD

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Żurawski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Czachowksi

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa D: JUVENTUS TURYN – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa B: OLYMPIAKOS PIREUS – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Adam Matysek

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – PSG na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa B: TOTTENHAM HOTSPUR – CRVENA ZVEZDA na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Żurawski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa A: GALATASARAY – REAL MADRYD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa C: MANCHESTER CITY – ATALANTA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Czachowksi

22:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


20:00 PGA Tour – CJ Cup @ Nine Bridges, Jeju, Korea Południowa: PODSUMOWANIE


17:30 FEI World Cup, Oslo, Norwegia: KONKURS SKOKÓW
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 Magazyn HORSE EXCELLENCE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:55 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa A: PROMITHEAS PATRAS – SEGAFREDO VVIRTUS BOLOGNA
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa A: MACCABI RISHON – MORABANC ANDORRA
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa A: POLSKI CUKIER TORUŃ – STRASBOURG
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 4. kolejka, grupa B: KK PARTIZAN – LOKOMTIV KUBAN
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 4. kolejka, grupa B: UMANA REYER VENEZIA – LIMOGES
Eurosport Player

20:30 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa B: SAN PABLO BURGOS – ANWIL WŁOCŁAWEK
Eurosport Player

22:00 Magazyn KOSZYKARSKI
Ipla


19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD


20:00 Liga Mistrzów CEV – kwalifikacje: MLADOST ZAGRZEB – IBB POLONIA LONDYN 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: FELICIANO LOPEZ – GILES SIMON 
Polsat Sport HD

15:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – FABIO FOGNINI 


16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: HYEON CHUNG – MILOS RAONIC 
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: TAYLOR FRITZ – ALEXANDER ZVEREV 


18:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: DOMINIC THIEM – JO-WILFRED TSONGA 
Polsat Sport HD

19:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: STEFANOS TSITSIPAS – ALBERT RAMOS-VINOLAS 


20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: JANNIK SINNER – PHILIPP KOHLSCHREIBER 
Polsat Sport HD

21:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: MARIUS COPIL – ROBERTO BAUTISTA AGUT 


20:30 Magazyn THE INSIDE LINE na żywo


22:05 Monster Energy NASCAR Cup Series, Kansas, USA: PODSUMOWANIE


23:35 Blancpain GT World Challenge Europe, Hungaroring, Węgry: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:50 Blancpain GT World Challenge America, Las Vegas, USA: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:35 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie