Sport w TV: wtorek – 3 marca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW


15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/8 finału: SL BENFICA – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

17:15 Liga Narodów UEFA: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Andrzej Strejlau

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Domagała

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: WISŁA PŁOCK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

18:00 Liga Narodów UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
sport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Tomasz Lach

19:40
Magazyn COPPA ITALIA 
sport.tvp.pl

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

20:10 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Bugajny

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 25. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

20:30 Puchar Niemiec – 1/4 finału: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – FC BAYERN MONACHIUM 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

20:40 FA Cup – 1/8 finału: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 FA Cup – 1/8 finału: WEST BROMWICH ALBION FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

22:10 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski


05:10 Wyścig dookoła Tajwanu, Tajwan: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Mariusz Czykier

14:00 
Le Samyn, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Le Samyn, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 Eurocup – 6. kolejka, grupa G: LIETUVOS RYTAS – GALATASARAY na żywo
Eurosport Player

18:25 Magazyn PIĄTA KWARTA 

Redakcja: Radosław Spiak

19:45 Turkish Airlines Euroliga – 27. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – PANATHINAIKOS OPAP ATENY na żywo
Ipla

19:50 Eurocup – 6. kolejka, grupa F: EWE BASKETS OLDENBURG – PROMITHEAS PATRAS na żywo
Eurosport Player

20:20 Eurocup – 6. kolejka, grupa F: GERMANI BRESCIA – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player


16:00 Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Szymon Ratajczak

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 26. kolejka: BERGISCHER HC – FÜCHSE BERLIN 

Komentarz: Mateusz Juza


16:55 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: DYNAMO MOSKWA – VAKIFBANK STAMBUŁ 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek

18:00 Puchar CEV – 1/4 finału: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – MLADOST ZAGRZEB
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 22. kolejka: MKS BĘDZIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 WTA Tour, Lyon, Francja – 1. runda: VIKTORIYA TOMOVA – MAGDALENA FRĘCH na żywo
sport.tvp.pl


19:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie